Yasemin Allen ve Kubilay büyük birebir projede yer alacak! Asker dizisi için hazırlıklar başladı

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


meşhur oyuncu Yasemin Allen ve meslektaşı Kubilay Aka, tıpkı projede yer alacağı öğrenildi. 9 Oğuz isimli askeri bir sıra için izleyici karşısına çıkmaya hazırlanLahza projeyle alakalı detaylar gelmeye başladı.

9 Oğuz isimli asker dizisi için hazırlıklMesafe başlandı. Eskişehir’de çekimleri gerçekleştirilecek projede başrol olarBeyaz Yasemin Allen ve Kubilay büyük seçildi. BirFazla takipçi tarafındLahza MeşhTümör oyuncuları partner olarBeyaz görmek için sabırsızlanırken, ikilinin ahengi da merBeyaz konusu oldu.

kubilay aka

KUBİLAY büyük VE YASEMİN ALLEN PARTNER OLDU

BirFazla projede adındLahza bahsettiren Kubilay Aka, yeni kuşakta en Fazla tercih edilen oyuncular ortasına girmeyi başardı. meşhur oyuncuya uzun vakittir ekranlardLahza uzBeyaz olLahza Yasemin Allen’in eşlik edeceği öğrenildi. Gold Sinema yapımcılığında Fox TV’de girmesi beklenilen dizinin 20 Kasım’da sete çıkması bekleniliyor. 

yasemin allen

OYUNCU SEÇİMLERİ DEVAM EDİYOR

ubilay Aka, dizide lakabı “Karanlık” olLahza yüzbaşıyı canlandıracak. Yasemin Allen “9 Oğuz”un Tomris Albay’ı oldu. ehVilayet oyuncu Tuncer SalmLahza da dizinin Kötü adamını oynayacak. Dizinin oyuncu seçimleri bütün süratiyle sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ:

Gökçe Bahadır söyledi eşi Buyruk ErIrk çaldı! Kalemi mikrofon yaparsa…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir