Kasaba Doktoru’nun 23. kısım fragmanı yayınlandı!

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


Başrollerinde OzLahza Akbaba, Deniz CLahza Aktaş, SinLahza AlbayrBeyaz üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 23. kısım fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki kısımda Ömer ve Berk’in geçmişDeri tanıdığı bir Konuk başları karıştırmıştı. Pekala Kasaba Doktoru’nun yeni kısmında ne olacak? İşte Kasaba Doktoru’nun 4 Kasım Cuma günü ekranlMesafe gelecek olLahza 23. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşLahza Kasaba Tabibi her kısmıyla heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı kıssası ve kuvvetli oyuncu takımıyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nun başrollerinde SinLahza Albayrak, OzLahza Akbaba, VildLahza Atasever üzere sevilen isimler yer alıyor.

Her hafta izleyici ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nda heyecLahza nihayet sürBeygir devam ediyor. Kasaba Hekimi 23. kısmıyla 4 Kasım Cuma akşamı saBeygir 20.00’de TRT ekranlarında…

KASABA TABİBİ 23. KISIM FRAGMANI

KASABA DOKTORU’NUN 22. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Neslihan’ın planı, HakLahza ve Yalçın’ın durumunu tehlikeye sokar. Erol’u getirmek için yalnızca 24 saatleri vardır. Bu sırada Neslihan, Hakan’ı polislere yem etme fikriyle Yalçın’ı kendi tarafına çekmek için vaatlerde bulunur. Başta Mine olmBeyaz üzere bütün Uluçınarlılar Hakan’ı ve hastaneyi kurtarmBeyaz için çabalamaktadır. Leyla, Ömer’e karşı hala aralıklıdır Lakin Ömer’in Ankara’ya gitme ihtimali onu makûs halde huzursuz etmektedir. Ömer ve Berk’in tanıdığı geçmişDeri gelen bir Konuk Leyla’nın bütün istikrarını bozar. Mesleksel manada Leyla ile rekabete giren bu genç bayan yeteneği ile Hakan’ın da gözünden kaçmaz. Mine, Hakan’a bir Teklif yapar. HakLahza geçmişinde aile sıcaklığını tatmamış olması ve ailesi olarBeyaz gördüğü hastanenin tehlike altında olması sebebiyle Mine’nin teklifine aralıklı yaklaşır. Acile gelen gizemli bir adam Hakan’ı derinden sarsar.

Kasaba Tabibi HakLahza Doktor

Kasaba Tabibi Yalçın

KASABA DOKTORU’NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün‘Şöhret oturduğu Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker AslLahza ve barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı Dizi sıra ekibinde Hazal Subaşı, Deniz CLahza Aktaş, orijinal Karaman, barış Yıldız, SinLahza Demirer üzere başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Tabibi kadrosu

KASABA DOKTORU’NUN KONUSU

“Dr. Romantic” isimli Kore yapımındLahza uyarlanLahza dizide, babasını kaybettikDeri sonra hekim olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaBeygir eden Ömer (Deniz CLahza Aktaş) ile kendini hayBeygir kurtarmaya adamış efsane operatör Hakan’ın (OzLahza Akbaba) kente uzBeyaz bir Kent hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

HakLahza Hoca, Ömer ve idealist tabip Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir ortaya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlMesafe yardım etmek için elinden geleni yapLahza üç hekimin azimli çabası gözler önüne serilecek.

SinLahza Albayrak

KASABA TABİBİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayBeygir öykülerini ve mesleksel zorluklarını bahis alLahza Kasaba Doktoru, her Cuma saBeygir 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir