Ben Bu Cihanne Sığmazam’ın 7. kısım fragmanı yayınlandı!

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


Oktay Kaynarca ve Haysiyet Tan’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Ben Bu Cihanne Sığmazam’ın 7. kısım fragmanı yayınlandı. Evvelki haftaki kısımda Cezayir ve grubuna Lokman’ın yeriyle ilgili Aka bir tuzBeyaz kurulmuştu. Pekala Ben Bu Cihanne Sığmazam dizisinin yeni kısmında neler olacak? İşte aksiyon dolu sahneleriyle Ben Bu Cihanne Sığmazam dizisinin 7. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Daha Evvel Kurtlar Vadisi’nde ve nihayet olarBeyaz EDHO’da unutulmaz performans sergileyen Oktay Kaynarca, efsane bir projesi Ben Bu Cihanne Sığmazam ile izleyici her hafta ekranları başını kilitliyor. Her kısmıyla heyecLahza uyandırLahza Ben Bu Cihanne Sığmazam dizisinin 7. kısım fragmanı yayınlandı.

Ben Bu Cihanne Sığmazam, 1 Kasım Salı saBeygir 20.00’de ATV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

ben bu cihanne sığmazam dizisi toplumsal medyada Doruk oldu

BEN BU CİHanne SIĞMAZAM DİZİSİNİN 7. KISIM FRAGMANI

BEN BU CİHanne SIĞMAZAM DİZİSİNİN 6. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Leyla, Firuze ve Mercan’ı Kurban’ın çiftliğinde üstelik de kendi atıyla görünce Fazla öfkelenir ve Kurban’a çıkışır. Atakan, Cezayir’e Lokman’dLahza haber alınamadığını söyler. Leyla, Aka bir tesadüfle Süheyla ve OrhLahza ortasındaki bağlantıyı öğrenir ve bu durumu Cezayir’in bilmesi gerektiğini düşünür. Cezayir, Lokman’la ilgili bir şey bilip bilmediğini öğrenmek için Asım’ın yanına sarfiyat. Orhan, artık bir işine yaramayacağını düşündüğü Süheyla’yı yanındLahza kovar. Azamet ve Ömer Asaf, Lokman’ın bulunduğu yerle ilgili bir ipucu bulurlar ve peşinden sarfiyatlar. Orhan, artık açığa çıkacağını bildiği için Bagnall’dLahza yardım ister. Cezayir ve Leyla, Süheyla ve OrhLahza sorunu hakkında uzun bir konuşma gerçekleştirirler. Cezayir, Süheyla’nın olduğu yere masraf ve onunla konuşTümör ancBeyaz bu konuşma hİç de Süheyla’nın beklediği bir konuşma olmayacaktır. Leyla’nın Mesut tutumunun sebebi konuttaki herkesi merbüyük düşürür. Cezayir ve grubu Son Lokman’ın yeriyle ilgili gerçek bir bilgiye ulaşırlar fakBeygir bunun kendilerine kurulmuş bir tuzBeyaz olduğundLahza haberleri yoktur.

BEN BU CİHanne SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Ben Bu Cihanne Sığmazam dizisinin oyuncu takımında:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru ÖzkLahza (Leyla), Pelin AkVilayet (Firuze), Ali Seçkiner Müşteri (KurbLahza Baba), HakLahza KarahLahza (Dumrul), ErkLahza Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay KalkLahza Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem KupKeder (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina DermLahza (Suna), BatuhLahza Sezer (Ömer Asaf), değer Alp (Canan), BaşBeyaz Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert KırlBeyaz (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl metot (Canberk), tepe Öztürk (Şamil), OsmLahza AlbayrBeyaz (Beyler Divanı Azer), Melisa BerrBeyaz Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey OğuzhLahza ÇobLahza (Besim), Işıl YüceIrk (Gülendam) üzere başarılı isimler yer alıyor.

BEN BU CİHanne SIĞMAZAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yönetmen koltuğunda Haysiyet Tan’ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, MahinTümör Ergun ve Ali CLahza Yaraş’ın kaleme aldığı ‘Ben Bu Cihanne Sığmazam’ dizisinin konusu şöyle:

Köklü bir aileden gelen Cezayir Türk (Oktay Kaynarca), devleti için çalışLahza ve bir sabotaja kurbLahza giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilErİlave yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, Yurt dışında devam eden operasyonlarda geçirdiği bir yaralanma sonucu tabip Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlMesafe bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. 

Firuze’ye aşık olup yine bir aile kurLahza Cezayir, bir müddet sonra deşifre olTümör ve tekrardLahza İstanbul’a dönmek zorunda kalır.

Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet edErİlave geride bıraktığı İstanbul ise bamÖbür bir İstanbul olarBeyaz karşısına çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir