Survivor 2023’den ilk tanıtım geldi! Acun Ilıcalı geleneği bozmadı…

Sağlık Oca 14, 2023 Yorum Yok

Acun Ilıcalı’nın Biricik tek kadroyu açıkladığı Survivor 2023 için Geri sayım başladı. Heyecanla beklenen yeni dönemden birinci imajlar gelmeye başladı. Aylarca sürecek olan kuvvetli maratona birinci adımı atan yarışmacılar bu dönem ünlüler, gönüllüler ve fenomenler olarak 3 farklı kümede yarışacak.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Her dönem Aka ilgiyle takip edilen sevilen Karşılaşma programı Survivor 2023‘ten birinci fragman geldi. Ünlüler kadrosunda Seçkin Piriler, Wilson, Zeynep Alkan, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, barış Telli, Murat Eken ve Berdan Mardini‘nin; Gönüllüler takımında ise Aziz, Gizem Avcı, Aleyna, Asena, Osman Can, Özgür, Tunga ve Kardelen‘in yarışacağı müsabakada bu dönem bir de fenomenler yer alacak. Alper Rende, Buse Plan, Halil İbrahim Göker, Elanur, Chaby Han ve Kürşat Juan‘ın yer aldığı fenomenler takımıyla Birlikte 3 ayrı grup yarışacak.

ACUN ILICALI’DAN YENİDEN ARGÜMANLI BİR GİRİŞ GELDİ

Her dönem Survivor adasına yaptığı giriş ile Hadise olan Acun Ilıcalı Yeniden Fazla konuşuldu. “İşte Survivor2023 birinci tanıtımı.. Yeni dönem birinci kısmı Pazar günü saat 20.00’de Tv8’de.. bütün yarışmacılarımıza gönülden muvaffakiyetler.. ” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştığı görüntüde spor otomobiliyle giriş yaptığı görülen Ilıcalı Yeniden tezli bir giriş ile seyirci karşısına çıktı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir