Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzeli’ usta oyuncu Bahar Öztan yıllara meydan okuyor!

Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzeli’ usta oyuncu Bahar Öztan yıllara meydan okuyor!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
19 0

Türk sinemasının gamzeli hoşu Bahar Öztan kanser tedavisi görüyordu fakat gayret etti, yılmadı ve kazandı. Şimdilerde 61 yaşında Bodrum’da yaşayan Öztan, nihayet halini yayınladı.

Yeşilçam’ın gamzeli hoşu olarak bilinen Bahar Öztan yıllar geçse bile hoşluğundan hiçbir şey kaybetmiyor. Yakalandığı kanseri yenen ve hayata sıkı sıkıya bağlanan Bahar Öztan şimdilerde 61 yaşında. Yıllara medyan okuyan hoşluğuyla dikkat çeken oyuncu yer aldığı sinemalar ile hala Aka bir hayran kitlesine sahip. 7’den 70’e herkesin tanıdığı Bahar Öztan Özellikle Kemal Sunal ile kamera karşısına geçtiği tabip Civanım sineması ile hafızalara kazındı. 

Bahar Öztan’dan geçtiğimiz aylarda üzen haber gelmişti. Yıllar geçse bile hoşluğundan hiçbir şey kaybetmeyen ehil oyuncu Bahar Öztan’ın hastalığı nüksetmişti. Yeşilçam’ın birçok ehil ismi ile kamera karşısına geçen Bahar Öztan şimdilerde ömrünü Bodrum’da sürdürüyor.

bahar öztan

Bahar Öztan yılların eskitemediği hoşluğuyla toplumsal medyada uzunluk gösterdi. Bugün doğum günü olan ve 61 yaşına basan Bahar Öztan’ın nihayet hali övgüleri topladı.

“BİRAZ BAHAR HERKESE ÂLÂ GELİR”

Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzeli’ ehil oyuncu Bahar Öztan, bu karesini “Biraz Bahar herkese yeterli gelir” notu ile paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Survivor 2023’den birinci tanıtım geldi! Acun Ilıcalı Yine argümanlı bir giriş yaptı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir