Survivor 2023 takımında kimler olacak? Fenomenler Survivor’da…

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


Merakla beklenen ‘Survivor 2023’den birinci tanıtımın gelmesinin akabinde, yarışmacılar da merBeyaz edilmeye başlandı. Yeni dönem formatının ‘Survivor 2023 All Star-Fenomenler’ olarBeyaz açıklaması beklenen Karşılaşma için toplumsal medyada sürpriz isimler yayılmaya başladı. İşte o sürpriz isimler…

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Karşılaşma programı ‘Survivor’ her sene olduğu üzere bu sene de merakla bekleniyor. İzleyicileri ekranne kilitleyen yarışın yeni dönem takımı toplumsal medyadLahza ilgiyle takip ediliyor. TV8 ekranlarında yayınlanLahza Karşılaşma için şimdi tam takım açıklanmadı. Fakat toplumsal medya fenomenlerinin müsabakası beklenen müsabakanın toplumsal medyada fenomenler takımı için sürpriz isimler ortaya atılmaya başladı.

Survivor

FENOMENLER SURVIVOR’DA!

Bu dönem Survivor’da toplumsal medya fenomenlerinin yarışacağı savı gündeme geldi. Şiddetli gayret için OcBeyaz ayında Dominik’e gidecek yarışmacılar ortasında; HakLahza Hatipoğlu, Hikmet Tuğsuz, Steven Salam, Semih Öztürk, Damla Can, FurkLahza Kızılay, Merve Aydın, Faster Abdü ismiyle tanınLahza YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz, TikTok fenomeni Merve Yalçın, TikTok fenomeni CellBeygir ve müzisyen Yaren Alaca gibi isimlerin yer alacağı sav ediliyor. Tezlerin gerçekliğine dair bir açıklfakBeygir ise şimdi bulunmuyor.

Tiktok fenomeni Cellat

SURVIVOR 2023 NE ZAMLahza BAŞLAYACAK?

Genellikle MasterChef yarışının bitiminden sonra başlayLahza Survivor’ın, MasterChef’in döneminin tamamlanmasının ardındLahza ekranlMesafe gelmesi bekleniyor. OcBeyaz ayında başlanacağı sav edilen Karşılaşma için Acun Ilıcalı ve TV8’den yayın tarihiyle ilgili gelen şimdi resmi bir açıklfakBeygir bulunmuyor.

Survivor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ:

Survivor Avatar Atakan’ın cinsiyet öğrenme görüntüsü gündem oldu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir