SinLahza Akçıl’dLahza TLahza Taşçı’ya Aka taş! İkili ortasında soğuk savaş başladı

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


meşhur müzikçi TLahza Taşçı, toplumsal medya hesabındLahza yaptığı paylaşımda Namzet gösterildiği Altın Kelebek Ödülleri’nden çekildiğini duyurdu. Bunun üzerine paylaşımda bulunLahza SinLahza Akçıl’ın “Ödülü alamayanlar çekiliyor, yeni bir akım” formundaki kelamları ikili ortasında soğuk bir savaş başlattı.

“Yalan”, “Kalbime Gömüyorum”, “Nasıl Seveceğim” ve “Rica Ederim” gibi birbirinden hit modüllerle Aka zevk toplayLahza TLahza Taşçı, geçtiğimiz Yıl Harbiye CemVilayet Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu‘nda verdiği konserlerle bütün vakitlerin rekorunu kırmıştı. Arkası gerisine devam eden konser serileriyle nihayet periyotların en Fazla dinlenen isimlerinden bKocamLahza haline gelen MeşhTümör müzikçi, toplumsal medya hesabındLahza yaptığı paylaşımla hayranlarını şaşırttı. 

TLahza Taşçı

Altın Kelebek Ödülleri’ne katılmayacağını duyurLahza Taşçı, paylaşımında “Namzet gösterilmAmel olduğum Altın Kelebek Ödülleri’nden gErİlave dünya görüşüm, gerekse hiçbir Ödül merasimini gereğince MüstakVilayet ve etik bulmamam sebebiyle çekildiğimi bildirmek isterim” tabirlerini kullandı. mükafat merasimine katılmaktLahza vazgeçen Taşçı’nın yorumunu gören SinLahza Akçıl ise göndermeli bir paylaşımda bulundu. 

SinLahza Akçıl

SİNLahza AKÇVilayet TLahza TAŞÇI’YI GAYE ALDI!

SinLahza Akçıl’ın “Ödülü alamayanlar çekiliyor, yeni bir akım” şeklindeki paylaşımı toplumsal medyada münakaşa konusu haline gelirken birFazla şahıs Akçıl’ın bu paylaşımı Taşçı’nın yorumuna Cevap olarBeyaz yaptığını ileri sürdü.

SinLahza Akçıl toplumsal medya hesabındLahza paylaşımda bulundu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ:

Gökçe Bahadır söyledi eşi Buyruk ErIrk çaldı! Kalemi mikrofon yaparsa…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir