Somer Sivrioğlu’ndan eski eşi hakkında çarpıcı itiraf!

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

TV8’de yayınlanan MasterChef programında heyet üyesi olan Somer Sivrioğlu, çocuklarının annesi olan eski eşi hakkında birinci Sefer konuştu. Somer Şef, eski eşi ve kendi mesleği hakkında yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü şef Somer Sivrioğlu, NTV’de yayınlanan ‘Empati’ programına konuk oldu. Sunucu Ahmet Mümtaz Taylan’ın sorularını yanıtlayan Sivrioğlu, eski eşi ve mesleği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hayatının değişmesinde eski eşinin Aka katkısı olduğunu söyleyen Somer Şef, dikkat alımlı bir röportaja imza attı.

Somer Sivrioğlu

“KENDİMİ Yemek PİŞİRME KONUSUNDA YETENEKLİ GÖRMÜYORUM”

Ünlü şef, “Kendimi Yemek pişirme konusunda yetenekli görmüyorum! Ben o formasyondan gelmedim, işletmeci ailenin çocuğuydum, işletmesini biliyorum. Annem bu işi biliyor, ben öğrenerek kendimi geliştirdim. Yeterli bir aşçı değilim, lakin uygun bir şef olduğumu söylüyorum” dedi.

Somer önder eski eşi hakkında konuştu

“İŞİMDE BAŞARILIYSAM ESKİ EŞİM Yemek YAPAMADIĞI İÇİNDİR”

Eski eşi Aslı Sencer ile tam 20 Yıl evli kalan Somer Sivrioğlu, eşi hakkında şu çarpıcı itirafta bulundu. Sivrioğlu, “İşimde başarılı olduysam eski eşimin katkısı var. Hiç Yemek yapamazdı, aç kalırdık. Biricik eksiği odur, fevkalade bir Ebeveyn ve dayanılmaz bir yoldaştır” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bensu Soral performansıyla izleyenleri resmen ağlattı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir