“Müstakbel Damat’tan” Dev Gala! 3 yıldır bu anı bekliyorlardı…

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Başrollerinde “İlker Ayrık, Hande Soral, Erdal Özyağcılar” üzere Ünlü isimlerin yer isimliği “Müstakbel Damat” sinemasının galası gerçekleşti. 11 Kasım’da vizyona giren sinemanın oyuncu takımında ise Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu, Bilge Şen, Ferdi Akarnur ve Yücel Erten üzere isimler bulunuyor. Sinemanın galası yaklaşık bin üç Çehre davetlinin iştirakiyle Maslak Tim Show Center’da gerçekleşti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sevdiği kızı ailesinden istemek için yollara düşen damat adayının öyküsünü husus edinen “Müstakbel Damat” filmi, 11 Kasım’da izleyicisiyle buluşuyor. Kadrosunda İlker Ayrık, Hande Soral, Erdal Özyağcılar, Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu gibi Ünlü ve ehil isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını ise Pervasız İmal üstleniyor.

Müstakbel Damat sinema afişi

DAVETE ÜNLÜ YAĞMURU YAĞDI

Magazin, iş, sanat ve Toplum dünyasından Ünlü isimlerin katıldığı galaya resmen Ünlü yağmuru yağdı. Yaklaşık bin üç yüz davetlinin iştirak gösterdiği davette ünlüler dünyasından Hande Soral-İsmail Demirci, Zara, Bensu Soral, Bedirhan Soral, Didem Balçın, Murat Akkoyunlu, Murat Şeker, Birol Güven-Burcu İnanç, Aytaç Uşun ve eşi Sevimli rehber Uşun, Müfit Can Saçıntı, Hakan Alım, Meral Çetinkaya gibi isimler yer aldı.

Bensu Soral ve Bedirhan Soral

Zara

İş ve Toplum hayatının Değerli isimlerinden Süleyman Orakçıoğlu, Pervin Ersoy, Gamze Cizreli’nin de uzunluk gösterdiği galada sosyal medyanın Ünlü simaları olan Alper Rende, Atakan Özyurt ve Eşi Selen Özyurt da yer aldı.

Süleyman Orakçıoğlu

Atakan Özyurt ve Eşi Selen Özyurt

İşte herkesin merakla beklediği “Müstakbel Damat” sinemasının fragmanı:

HEM OYNADI HEM DİREKTÖRLÜĞÜNÜ YAPTI

Oyuncu ve üretimci kimliğiyle bilinen “İlker Ayrık” filmin direktörlüğünü yaptığını şu sözlerle Anlatım etti; “Bu takım insanı direktör yapar. Bu türlü ustalarla tıpkı projede olmaktan Dolayı Fazla mutluyum”.

İlker Ayrık – Ferit Ayrık – Yaman Ayrık

HANDE SORAL: 3 YILDIR BUGÜNÜ BEKLİYORUZ

Pandemi devrinin ortaya girmesiyle 973 gün sonra izleyicisiyle buluşabilen sinema için galaya eşi İsmail Demirci ile Bir arada katılan oyuncu Hande Soral, “Üç yıldır bugünü bekliyoruz. Umuyorum ki; gerçek bir aile güldürüsü izlemek isteyen seyirciler sinema salonları doldurur” ifadelerini kullandı.

Hande Soral ve İsmail Demirci

İLK SELAM 973 GÜN SONRA VERİLDİ

Film izleyicisiyle buluşmadan Evvel selam vermek için sahneye çıkan grup, kısa bir konuşma yaptı. İlker Ayrık, “Biz bu selamı vermek için tam 973 gün bekledik. Birinci vizyona gireceğimiz tarih üç Yıl Evvel 14 Şubat Sevgililer Günü’ydü. Artık ise 11 Kasım Dünya Saplar Günü… Bu günün rahmetine inanmak istiyoruz” sözleriyle salondakileri güldürmeyi başardı.

Müstakbel Damat sinema ekibi

HAYAT ÜZERE BİR SİNEMA…

Çekimleri üç Yıl öncesinde tamamlanmasına Karşın ortaya giren pandemi periyoduyla iptal edilen sinema için oyunculardan röportaj sırasında, “film üzere hayat derler ya bizim ki hayat üzere bir sinema oldu. Doğumlar, düğünler, kayıplar bu süreç içerisinde her şeyi yaşadık. Kısmet bugüneymiş” yorumlarını yaptılar.

Film takımının röportajı

“İKİNCİ SİNEMAYA ÇOCUK TAHMİNEN BİZDEN GELİR”

Filmin basın toplantısında geçtiğimiz ay “İkinci sinemaya ikinci çocuk olabilir” diyen Hande Soral, galada “Eşimle vermemiz gereken bir karar bu, Biricik başıma veremem tabii” deyince, ehil oyuncu Erdal Özyağcılar’dan herkesi kahkahaya boğan kelamlar geldi. Eşi Güzin Özyağcılar’a seslenen ehil oyuncu “Belki ikinci sinemaya çocuk haberi bizden gelir” diyerek herkesi güldürdü.

Film oyuncularının röportajı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir