Yaşar Alptekin dede oldu! Ayris Alptekin’nin bebeği dünyaya geldi

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Maneviyata yönelerek dünyevi işlerden kendini soyutlayan ekranların sevilen ismi Yaşar Alptekin, uzun müddettir gözükmüyordu. Şimdilerde dede olmanın memnunluğunu yaşayan Alptekin dede olmanın nasıl bir His olduğunu açıkladı.

Bir Devre podyumların en sevilen ve beğenilen ismi olan Yaşar Alptekin, maneviyata yönelmesiyle her şeyden ve herkesten kendini soyutlamıştı. İkinci Kez evlendiği eşi Nilgün Altınyay’ı 2020 yılında kaybeden Yaşar Alptekin, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Gönlümün sultanı. Çocuklarımın anası, hayat arkadaşımı, sevdiğimi, en sevdiğime, gerçek sahibine yolladık.” notunu paylaşıma sunmuştu. 

yaşar alptekin ve nilgün altınyay

MANEVİYATA DÖNMÜŞTÜ

Katıldığı bir programda Yaşar Alptekin, eşi Nilgün Altınyay ile birinci evliliklerinde yaşadıkları kıskançlıklardan Dolayı boşanmak istediğini ancak eşinin kendisinden boşanmak istemediğini açıklamıştı. Periyodun Ünlü modeli olarak nam salan Alptekin, sonrasında maneviyata yöneldiğini ve dünyevi her şeyden uzaklaştığını Anlatım etmişti. 

ayris alptekin ve kızı maya

DEDE OLDU!

Şimdilerde 60 yaşında dede olan Alptekin, kızı Ayris Alptekin ve eşi Ahmet Emre Tanyıldız bir kız bebek dünyaya getirdi. Çift, bebeklerine “Maya” ismini verdi. Alptekin toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımla da “Baba olmak hoş fakat dede olmak daha hoşmuş. İlah isteyen herkese nasip etsin.” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir