Nilay Toprak’ın otomobilini parçaladılar! Trafik magandalarının o manzaraları…

Sağlık Kas 05, 2022 Yorum Yok


Sosyal medya fenomeni olarak tanınan, türkücü Deniz Toprak’ın kardeşi “Nilay Toprak” trafikte münakaşa yaşadığı 4 kişinin saldırısına uğradı. Arabanın camını tekmeleyerek kıran trafik magandaları adeta terör estirdi. O anları toplumsal medya hesabından paylaşan fenomen “Hayatımda Biricik başıma yaşadığım en Kötü an. Trafik magandaları maalesef bu ülkenin acımasız bir gerçeği” dedi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sosyal medyada çektiği eğlenceli görüntülerle tanınan fenomen “Nİlay Toprak”, türkücü ‘Deniz Toprak’ın’ kardeşi olarak da biliniyor. Toplumsal medya hesabından eğlenceli anlarını paylaşan Toprak bu sefer trafikte yaşadığı maganda saldırısını takipçileriyle paylaştı. Trafikteyken münakaşa yaşadığı motosikletli 4 kişinin saldırısına uğrayan fenomen o anları kayıt altına aldı.

Nilay Toprak

ARABASINI PARÇALADILAR!

İddialara nazaran, Bakırköy İstiklal Caddesi’nde akşam saatlerinde yaşanan olayda Nilay Toprak ile motosikletli 4 kişi arasında yol verme tartışması yaşandı. Yaşanan tartışmanın akabinde suratını alamayan magandalar, Toprak’ın arabasını tekmeleyerek otomobilini parçalamaya çalıştılar. Uğradığı saldırıyı kayıt altına Meydan fenomen “Hayatımda Biricik başıma yaşadığım en Kötü an. Trafik magandaları maalesef bu ülkenin acımasız bir gerçeği. Her şeyi geçtim 2 motosiklet ve 4 erkek savunmasız bir bayana nasıl saldırıyorlar izleyin… Lütfen paylaşır mısınız” diyerek toplumsal medya hesabından paylaştı.

Nilay Toprak

Paylaşımı gören takipçileri ve dostları Nilay Toprak’a geçmiş olsun dileklerinde bulunurken, ‘hak ettikleri cezayı bulsunlar’ yorumunu yaptılar. Akına uğrayan Toprak, manzaralarda şikayetçi olacağını lisana getirdi.

İşte o taarruzun manzaraları:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir