Kadir Ezildi evleniyor mu? Paklık takıntısı olan Kadir Ezildi birinci Sefer kız arkadaşını gösterdi

Sağlık Kas 05, 2022 Yorum Yok


Temizlik takıntısıyla tanınan ve bu takıntısını şöhretle birleştiren ‘En Hamarat Benim’in sunucusu “Kadir Ezildi”nin Özel hayatı da merak edilenler ortasındaydı. Herkesten Sır üzere sakladığı kız arkadaşını toplumsal medya hesabından paylaşan Kadir Ezildi’nin paylaşımı toplumsal medyada gündem olurken Aka zevk topladı.

Şöhret olma yoluna girmeden Evvel toplumsal medyadan çektiği görüntülerle bilinen “Kadir Ezildi” birinci olarak ‘Temizlik Benim İşim’ programıyla izleyici karşısına çıkarak şöhret basamaklarını tırmandı. İçten kelamları ve hareketleriyle kısa Vakit içerisinde izleyicilerden tam not almayı başaran Ezildi daha sonra ‘En Hamarat Benim’ isimli programla bilinmeye başlayarak Aka hayran kitlesine ulaştı. Programda sık sık “çeyizimi hazırlıyorum” diye konuşan Ezildi’nin herkesten Sır üzere sakladığı gerçek ortaya çıktı.

Kadir Ezildi

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI!

Programdaki sempatik halleriyle dikkat çeken Kadir Ezildi, yalnız olmasından yakınarak taliplerini beklediğini lisana getiriyordu. Sık sık yalnız olduğunu söyleyen Ezildi hakkındaki gerçek ortaya çıktı. Herkesten Sır üzere sakladığı kız arkadaşını paylaşarak sevenlerini şoke etti.

Kadir Ezildi

Kız arkadaşı “Eda Özkorucuklu” olduğu öğrenilen Kadir Ezildi’nin ve Özkorucuklu’nun eğlenceli paylaşımları kısa müddette Aka zevk topladı ve toplumsal medyada gündem oldu. Habere sevinen hayranlarından Ezildi’ye kutlama bildirileri geldi.

İşte Kadir Ezildi ve verme Özkorucuklu’nun eğlenceli anlarından kareler:

 

Eda Özkorucuklu

Kadir Ezildi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Tiktok etkileşimi uğruna bu da yapıldı! Tiktok fenomeni yürüyen merdiven bandını yaladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir