Seren Serengil’den agu zemberek sözler! “Foyalarını ortaya çıkarırım”

Sağlık Kas 05, 2022 Yorum Yok


Ünlü sunucu Seren Serengil, geçtiğimiz gün toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şoke etti. Kime söylediği muhakkak olmayan Serengil’in paylaşımında kullandığı kelamlar, görenleri hayretlere düşürdü. Hududunu kusan Serengil, bir de tehdit etti…

“Söylemezsem Olmaz” programının Ünlü sunucu Seren Serengil, toplumsal medyayı da epeyce faal kullanan isimler ortasında yer alıyor. Ünlü sunucu nihayet yaptığı paylaşımlar herkesi şoke etti. Daimi birilerine söylediği sözlerle gündeme gelen Serengil, bu sefer agu zemberek laflar etti!

seren serengil

RESMEN TEHDİT ETTİ!

Ünlü sunucu toplumsal medya hesabından birçok ünlüyü takip ederek, network ağının genişliğini kullanarak magazin gündemini ayakta tutuyordu. Şimdilerde kendi hesabından yaptığı paylaşımla gündem olan Serengil, resmen tehdit etti!

seren serengil paylaşımı

“OYUNLARINI BOZARIM”

Serengil paylaşımında “Söylemiştim metresleri sevmem, yuva yıkanları, iftira atanları, Yalın ve kalitesizleri… Bunlar da beni sevmez, maskelerini düşürürüm ve oyunlarını bozarım. Ve inanın ben birinin karşısında yer alıyorsam elimde sağlam sebeplerim vardır. Vicdanım her daim haksızlığa uğratılmaya çalışılan haklıdan yanadır.” kelamlarını kullandı. Serengil’in paylaşımını görenler ise, Tekrar birilerini gündem yapacağını fikrine girerken, kim olduğu da merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aslı Tandoğan’dan kızına Aka jest! Hem çaldı hem söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir