Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Murat Boz’dan deprem sonrası fırsatçılarına zehir zemberek sözler: Bu nasıl bir sınavdır!

Murat Boz’dan deprem sonrası fırsatçılarına zehir zemberek sözler: Bu nasıl bir sınavdır!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
10 0

Deprem bölgesine yaptığı yardımlarla isminden Laf ettiren müzikçi Murat Boz, bu güçlü günlerde fırsatçılık peşine düşen konut sahiplerini yerden yere vurdu. Toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Boz, “Bu nasıl bir imtihandır böyle!” diyerek reaksiyon gösterdi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 vilayette Aka yıkımlara neden olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki sarsıntıların akabinde bütün Türkiye Biricik Yürek oldu. Binlerce konutun yıkıldığı ve can kayıplarının yaşandığı bölge için yardım çalışmaları devam ederken depremzedeler de Öbür kentlere taşınmaya başladı.

Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan kareler

Yaşadıkları bütün anıları geride bırakarak yeni bir hayat kurmaya çalışan depremzedelere birçok şahıs takviye olmaya çalışırken birtakım şahıslar de ‘fırsatçılık’ peşine düştü. Zelzelesi fırsat bilerek kira fiyatlarına rekor artışlar yapan bireylere karşı sessizliğini bozan Murat Boz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ateş püskürdü.

Murat Boz

“BU NASIL BİR SINAVDIR”

Instagram hesabından paylaşım yapan Boz, “Depremi fırsat bilip kiraları 2-3 katına çıkaran mesken sahipleri, sarsıntıya istekli giden personellerin işine nihayet veren şirketler, kuruluşlar… Yorum yapamıyorum, bu nasıl bir sınavdır” ifadelerini kullandı.

Murat Boz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Talha Bora Öge’nin zelzeleden aylar öncesi söyledikleri tekrar gündeme geldi!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir