Kilolarca altın, evler ve yazlıkları olan Kobra Murat’ın evi gözleri kanattı! Her yer altın…

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Farklı usulü, kendine has eğlenceli kişiliği ile gündemden düşmeyen Kobra Murat lakaplı sanatçı Murat Divandiler, evvelki gün konuk olduğu bir YouTube kanalında birinci Defa konutunu gezdirdi. “18 kilo altın, 18 mesken ve 4 Tane yazlığım var” itirafıyla ağızları Aleni bırakan Kobra Murat’ın altın kaplı konutu “yok artık” dedirtti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sıradışı imajı ve dikkat çeken danslarıyla müzik Roman dünyasının parlayan yıldızı olan Kobra Murat, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda “2 Tane altın kasamın içinde 18 kilo altınım var. 18 Tane konutum, dükkanlarım ve yazlıklarım var” açıklamalarıyla gündeme gelmişti. Herkesi şaşırtan açıklamaların akabinde birinci Sefer meskenini gösteren Kobra Murat’ın altın ayrıntılarla dekore edilen salonu ağızları Aleni bıraktı. 

Kobra Murat Noluya Ya programına konuk oldu

“Her şeyi karımla çocuklarımla kendimiz yaptık. Yuvamda Fazla memnunum. Hepsi kendi emeğim. Bu taşları biz yapıştırdık” diyerek kelamlarına başlayan Ünlü müzikçi, Kırmızı ve altın renginin göz kamaştırdığı meskenini Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram‘ın Youtube kanalı “Noluya ya” için gezdirmeye başladı.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Kobra Muratın konutunu gezdi

15 yaşındaki kızı Sergül’ün altınlarını gören Ceyda Kasabalı şoke oldu. Kızının prenses olduğunu Anlatım eden Kobra Murat “Biz altın bozdurmayız. Bize küflü altınlı derler” diyerek kahkaha attı. 

Kobra Muratın konutundan kareler

AÇIKLAMALARI Hadise OLMUŞTU!

Roman müziğinin sevilen sanatkarlarından Kobra Murat lakabıyla tanınan Murat Divandiler, geçtiğimiz gün Caner Toygar’ın Youtube’da yayınlanan programına konuk oldu. Hem Uğraş hayatı hem de Özel yaşantısına dair İçten açıklamalarda bulunan Divandiler, günün 21 saatinde aralıksız bir halde çalıştığını itiraf etti.

Kobra Murat

18 KİLO ALTIN, 18 mesken VE 4 YAZLIK

Günde 3 saatten Çok uyumayan Ünlü müzikçi ağır Amel temposunun gerisindeki mal varlığını birinci Sefer açıkladı. Sürekli altına yatırım yaptığı için eşinin kendisine kızdığını söyleyen Kobra Murat’ın “Trilyonluk beşerim ben. 2 Tane altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Eşim, ‘artık altın yaptırma kasalar almıyor’ diyor. Karım, benim ve çocuklarımın üzerinde paralar var. Kızıma yazlık, çocuklarıma konutlar aldım. 18 Tane meskenim, 4 Tane de yazlığım var. Bunların hepsi alın teri. 21 saat çalışıp 3 saat uyuyarak” halindeki açıklamaları ağızları Aleni bıraktı. 

Kobra Murat mal varlığını açıkladı

Bu kadar mal varlığına Karşın roman mahallesinden taşınmadığını vurgulayan sanatçı “Cimri biriyim. Cetlerimin doğduğu yerdeyim. Konutum İstanbul’un fethedildiği yerde. Orada yaşamaktan mutluyum” diyerek kelamlarını noktaladı.

Kobra Muratın açıklamaları toplumsal medyaya damga vurdu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir