Armağan Çağlayan’dan kötü haber! Ünlü yapımcı kansere yakalandı…

Sağlık Kas 21, 2022 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Kötü bir haber geldi. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurdu.

Yapımcı kimliğiyle tanınan Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Kötü haberi takipçileriyle paylaştı. Akciğer kanserineyakalandığını duyuran Ünlü üretimci, yaşadığı süreçten bahsederek şov ve programlarına Ara vereceğini lisana paylaştı.

Armağan Çağlayan

“AKCİĞERİMDE KİTLE TESPİT EDİLDİ”

744 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından Kötü haberi veren Çağlayan şu tabirleri kullandı: “Herkese merhaba, bugün sizinle şahsî bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

Armağan Çağlayan

“İŞLERİME Mecbur Aralık VERİYORUM”

“Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Mevcut Şovu’na 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra Mecbur bir Aralık verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Lakin çalışmak benim için her Vakit olduğu üzere, artık de hayatla bağımı sağlayan en Kıymetli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o Mecbur ortayı Çok uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Kamu Eğitim Merkezi’nde tekrar görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese Biricik tek Cevap veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve iyilikler dilerim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Metin Şentürk canavar avına çıktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir