Armağan Çağlayan kansere yakalandı! ünlü isimden destek mesajı geldi

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Üzücü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten takviye geldi.

Yapımcı kimliğiyle tanınan Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Kötü haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Akciğer kanserineyakalandığını duyuran Ünlü üretimci, yaşadığı süreçten bahsederek şov ve programlarına Uzaklık vereceğini lisana getirmişti.

Armağan Çağlayan

EBRU GÜNDEŞ TAKVİYE BİLDİRİSİ PAYLAŞTI!

Kansere yakalandığını açıklayan Ünlü yapımcıya sevenlerinden ve dostlarından geçmiş olsun dilekleri ve takviye bildirileri gecikmedi. Yıllar öncesinde beyin kanaması geçiren Ünlü müzikçi Ebru Gündeş de Popstar müsabakasında yıllar öncesinde Birlikte heyet üyeliğini paylaştığı üretimci dostuna toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla takviye verdi.

Ebru Gündeş ve armağan Çağlayan

“DUALARIM SENİNLE”

1999 yılında albüm tanıtımı sırasında kameraların karşısında beyin kanaması geçirerek vefattan dönen Ünlü müzikçi Ebru Gündeş, armağan Çağlayan ile bir fotoğrafını paylaşarak “Canım Armağan’ım, hoş Gözü pek arkadaşım…Senin üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey olduğuna inanmıyorum…Yıllardır beyninde 3 Tane klipsle, 2. hayatını yaşayan benden Fazla daha kuvvetli ve inatçı olduğunu da biliyorum…Dolayısıyla bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından en küçük bir kuşkum yok. Her Vakit yanındayım. Dualarım seninle” notuyla manalı bir dayanak bildirisi paylaştı.

Ebru Gündeş paylaşımı

“AKCİĞERİMDE KİTLE TESPİT EDİLDİ”

Sosyal medya hesabından Üzücü haberi paylaşan Çağlayan şu sözleri kullanmıştı: “Herkese merhaba, bugün sizinle şahsî bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

Armağan Çağlayan

“İŞLERİME Mecbur Aralık VERİYORUM”

“Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz “Size Anlatacaklarım Var” gösterisine 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra Mecbur bir Uzaklık verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Fakat çalışmak benim için her Vakit olduğu üzere, artık de hayatla bağımı sağlayan en Kıymetli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o Mecbur ortayı Çok uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Kamu Eğitim Merkezi’nde yine görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese Biricik tek Cevap veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve iyilikler dilerim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Metin Şentürk canavar avına çıktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir