Kasım ayında konut dekorasyonu nasıl yapılır? Kasım ayı mesken dekorasyonu

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


Sonbahar mevsiminin nihayet günlerine mesken sahipliği yapLahza kasım ayının gelişiyle konutlarımızın dekorasyonunda farklı ve İç ısıtLahza fikirlere yer vermeye başladık. Hem görsel açıdLahza Varlıklı hem de konforlu tercihlerle sonbaharın ışıltısına kucBeyaz açabiliriz. Pekala kasım ayı konut dekorasyonu nasıl yapılır? Sonbahar mesken dekorasyonu nasıl yapılır? İşte merBeyaz ettiğiniz bütün soruları sizler için yanıtladık…

Yaprakların sararıp döküldüğü, göçmen kuşların güneye gerçek seyahate çıktığı Sonbahar mevsiminde tabiat adeta bir uyanışa geçiyor. Kızıl, sarı ve turuncu tonlarının dört bir yanı sarıp sarmaladığı bu mevsimin en Özel vakti ise elbette kasım ayıyla birlikte geliyor. Kış mevsiminin uzaklardLahza göz kırptığı kasım ayında hem kıyafetlerimizde hem de konutlarımızda İç ısıtLahza seçimlere yönelmeye başlıyoruz. Soğuk havaların tesirini en üye düşürecek örgü battaniyeler, mis üzere kokularıyla konforu konuta Davet eden mumlar ve Bazen zamLahza da Sonbahar renkleriyle göz kamaştırLahza mobilyalar… Şayet sonbaharın sıcBeyaz ve konforlu atmosferini siz de konutunuzda ağırlamBeyaz istiyorsanız gelin adım adım kasım ayı mesken dekorasyonu hakkında merBeyaz edilen detaylMesafe Bir arada göz atalım.

Sonbahar RENKLERİ NELERDİR?

Kışa adım adım yaklaştığımız kasım ayında daha nötr ve sıcBeyaz renklerle meskenlerimizi şekillendirmeye İtina gösteriyoruz. Bilhassa koyu turuncu tonlarının ön planne çıktığı kasım ayında kiremit rengi, tarçın rengi, bordo, toprBeyaz tonları ve hardal sarısı meskeninizde ışıltılı bir nazar açısı yakalamanızı sağlayacaktır.

Sonbahar renkleri

KASIM AYI BİTKİLERİ NELERDİR?

Sonbaharın sonuna hakikat gelirken mutfak, salon, balkon ve bahçelerinizde kasım ayına Özel bitkilere ve çiçeklere yer verebilirsiniz. Eşsiz kokuları ve renk cümbüşü oluşturLahza seçenekleriyle pek Fazla nboyut sonbaharın esintilerini konutlara taşımaktadır. 

Sonbahar çiçekleri

Bahçelerde ise sonbaharın renklerini çağrıştırLahza saksı çiçekleriyle Güçlü ve güzel bir imaj oluşturabilirsiniz. Kasımın romantikliğini ve dinginliğini vurgulayLahza bu çiçekler konutunuzun havasını bir anda değiştirecek.

Kasım ayı dekorasyonuna Müsait seçimler

SONBAHARDA DOKUMA ESERLERİ NasVilayet SEÇİLMELİ?

Kasım ayının gelişiyle kış mevsimi de yaklaşmaya başladı. Bilhassa akşam saatlerinde havaların serinlemesiyle koltuklarınızda şal ve battaniyelere yer açabilirsiniz. Sonbahar motiflerinin yer aldığı koltuk şalları ile hem konutunuzda şıklığı vurgulayabilir hem de konforunuza konfor katabilirsiniz.

Sonbahar salon dekorasyonu

SONBAHARDA MUM DEKORASYONU NasVilayet YAPILIR?

ev dekorasyonunda her mevsim bambaşka bir estetik ManzMesafe şekillendiren mumlar, Sonbahar aylarında da mükemmel bir ortam oluşturmaktadır. Kasım ayını vurgulayLahza tarçın, elma, kahve ve çiçek kokularının Yargıç olduğu mumlarla her alanda beğenilen bir nazar açısı yakalayabilirsiniz.

Sonbahar dekorasyonuna Müsait mum seçimi

SONBAHARDA HALI VE KİLİM SEÇİMİ

Yaz mevsimi ve ilkbahar aylarında ekseriyetle çiçek motiflerinin yer aldığı rengarenk halı ve kilimler tercih ediyoruz. AncBeyaz Sonbahar mevsimi daha sade ve asVilayet görünümleri temsVilayet ediyor. Turuncu ve toprBeyaz tonlarının baskın olduğu kilimler ya da halılar ile konutlarımızda sonbaharın eşsiz ışıltısını vurgulayabiliriz.

SonbahMesafe Müsait halı seçimi

ŞÖMİNELERE YER AÇIN!

Havaların soğumasıyla birlikte konut dekorasyonunda hem şık hem de kullanışlı seçimler yapıyoruz. Salon ve ygirişken odalarında süper bir atmosışık oluşturLahza şömineler, soğuyLahza havalarla birlikte kasım ayı dekorasyonunuza Ahenk sağlayabilir. Isınma gereksiniminizi karşılayacBeyaz olLahza şömineleri konutunuzun biçimine Müsait bir halde değerlendirebilirsiniz. 

Şömine seçimi

UNUTMAYIN HOŞ BİR mesken HUZURLU ADIMLARIN BAŞLANGICIDIR!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir