Haluk Levent’in annesiyle anısına etkileşim yağdı!

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


Yaptığı yeterlilik hareketleriyle tanınan müzikçi ‘Haluk Levent’ annesiyle olan anısını toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştı. Levent, annesinin “Oğlum konserinde Fazla bağırıyorsun” dediğini Anlatım etti. Annesinin bu yorumu toplumsal medya kullanıcıları tarafından Fazla konuşularak toplumsal medyayı salladı.

2019 yılında annesini kaybeden Rock müziğin efsane ismi ‘Haluk Levent’in annesiyle ilgili anısı toplumsal medyada Aka İlgi gördü. Müzikçi toplumsal medya hesabından annesinin yatağa bağımlı olduğu devirde gizlice konserine geldiğini ve bu periyotla ilgili olan anısını anlattı. Levent’in annesiyle ilgili anısı etkileşim rekoru kırarak toplumsal medya gündemine oturdu.

HALUK LEVENT: “ANNEM YATAĞA BAĞIMLIYDI”

Haluk Levent kendi twitter hesabından “Yıl 2017. Annem yatağa bağımlıydı. Adana konserime gelmek istemiş ve ablama da “Bak Haluk’a söyleme kızar bana” demiş. Gerilerden bir yerden izletmişler konserimi. Konser bitimi söylediler bana. Biraz kızdım olağan. Neyse sordum ona; “Anam nasıldı konser?” “Oğlum Fazla bağırıyorsun” dedi” sözlerini kullanarak annesiyle olan bir anısını takipçileriyle paylaştı. Müzikçinin paylaştığı bu anısı kullanıcıların yüzünde tebessüm oluşturdu.

Haluk Levent

ESPRİLER YAPILDI

Ünlü müzikçinin bu paylaşımına kısa müddet içerisinde binlerce zevk ve yorum yağdı. çok konuşulan anıyla ilgili kimi kullanıcılar esprili yorumlarda bulundu. Levent bu esprili yorumlara karşılık olarak gülerek tepki gösterdi.

Haluk Levent

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Haluk Levent konserde kaybolan çocuğun annesi için beste yaptı: Neredesin Muhammed ağlıyor!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir