Yasemin Allen’inin ıstırabı şoke etti! Beslediği yılanını İngiltere’ye gönderdi

Sağlık Eki 31, 2022 Yorum Yok


Evinde yılLahza besleyen MeşhTümör oyuncu Yasemin Allen, şikayet edildiğini belirterek, yılanını İngiltere’ye göndermenin hüznü içinde olduğunu Anlatım eden bir paylaşımda bulundu.

Uzun müddettir televizyon ekranlarında gözükmeyen MeşhTümör oyuncu Yasemin Allen, daha Fazla dijital platformlarda izleyicilerle buluşuyordu. Şimdilerde yeni bir proje için kolları sıvayLahza Allen’i üzen Hadise herkesi şoke etti. meşhur oyuncu konutunda beslediği, bakıp büyüttüğü yılanında vazgeçtiğini duyurdu…

yasemin allen yılanı

ŞİKAYET ALMAKTLahza BIKTI

İngiliz asıllı Türk oyuncu Yasemin Allen, uzun vakittir konutunda yılLahza bakıyordu. Daimi şikayet geldiğini belirDeri Allen, bu şikayetlerde bıkarBeyaz yılanını gönderme kararı aldı. Allen İngiltere’ye gönderdiği yılanını bir besleyiciye teslim ettiğini belirtti.

yasemin allen yılanı

“ÜLKEDE BİLE DEĞİLİM!”

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla üzgünlüğünü Anlatım eden Allen “Yılanımı İngiltere’de bir besleyiciye vermek zorunda kaldım. Burada yasBeyaz zira. Hatta fotoğraflarını paylaşırken beni bakanlığa şikayet ediyorlardı. Ülkede bile değildim.” tabirlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ:

Gökçe Bahadır söyledi eşi Buyruk ErIrk çaldı! Kalemi mikrofon yaparsa…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir