Yesyeni bir aile Güldürü dizisi Hoş Günler: Hoş Günler konusu nedir, oyuncuları kimler?

Sağlık Kas 05, 2022 Yorum Yok


Kırmızı Oda dizisi ile ismini hafızalara kazıtan oyuncu Binnur Kaya, yeni projesi olan Hoş Günler’i duyurdu. meşhur oyuncunun yer aldığı aile güldürüsü, daha yayınladığı fragmanlarla bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Usta isimlerin bir ortada olduğu Show TV’nin yeni aile Güldürü dizisi Hoş Günler, yayınladığı fragmanlarla bütün ilgiyi üzerine topladı. Epey savlı bir formda bölüme giriş yapan dizinin oyuncu takımı herkesi şaşırttı. İzleyicileriyle buluşmak için Geri syaım yapan sıra 6 Kasım pazar günü 20.00’da yayına giriyor.

güzel günler dizi

GÜZEL GÜNLER DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yapımcılığını TMC Sinema’nın üstlendiği Hoş Günler dizisinin senaryosu Yabancı Damat, Ortamızda Kalsın, Canım ailem üzere dizilerin senaristliğini yapan Selin Tunç yazdı. Aile güldürüsü, dram halinde ilerleyen dizide eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor olacak.

Selma (Leyla Tanlar) Tüm Menfaat yolların tükendiğini düşündüğü bir anda ona kalan mirası alabilmek için Van’dan İstanbul’a gelir. Altında babasından kalma hurda arabası, yanında varı-yoğu kardeşi Leylim’le birlikte. Mirası alabilmek için Biricik kaide, mirasın öteki ortağı, eski aşkı Mihran’ı (Burak Dakak) bulmaktır. Onunla birebir gün doğan, daha doğdukları gün birbirlerini Aka bir aşkla sevecekleri kehanet edilen, Selma’nın günah keçisi ilan edildiği yangının akabinde Mihran İstanbul’a göç eder. Selma, İstanbul’da Mihran’ı bulur. Böylelikle yalnızca Selma ve Mihran’ın değil, Mihran’ın barista kuzeni Atakan’ın (Olgun Toker), Atakan’ın platonik aşkı boksör Altan’ın (Zeynep Çamcı), Mihranların Aka ve Şen ailesinin; teyzesi menemenci Kıymet (Binnur Kaya), kuzeni Füsun (Ecem Erkek), annesi Saliha (Seray Gözler), Kıymet’in eli-kolu Feyyaz (Orkuncan İzan) ve ezeli rakibi Yargıç’ın (Yıldıray Şahinler) hayatı da değişmiş olur.

güzel günler dizi

GÜZEL GÜNLER DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Konusuyla Birlikte oyuncu takımıyla da epeyce dikkat çeken Hoş Günler, ehil oyuncuları içerisinde barındırıyor. Başrollerinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Zeynep Çamcı, Oldun Toker, Leyla Tanlar, Mert Denizmen, Burak Dakak üzere isimler yer alıyor. Bir aile güldürüsü olan dizi, şimdiden yayınladığı fragmanlarla güldürmeyi başardı.

Diğer oyuncuları ise Orkuncan İzan, Seray Gözler, Yıldıray Şahinler, Oya İloğulları, his Köse üzere isimler yer alıyor.

güzel günler dizi

GÜZEL GÜNLER DİZİSİ NE Vakit YAYINLANIYOR?

Güzel Günler dizisi 6 Kasım 20.00’da birinci kısmıyla izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi.

GÜZEL GÜNLER FRAGMANI

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir