Kaan Yıldırım’dan Pınar Deniz’e Aka jest! Doğum gününü o denli kutladı ki…

Sağlık Kas 03, 2022 Yorum Yok


Yeni yaşını kutlayan Yargı dizisinin Ceylin’i “Pınar Deniz” e bir müddettir birlikte olduğu oyuncu Kaan Yıldırım’dan sürpriz doğum günü kutlaması geldi. Doğum gününü 60 Benlik Dost kümesiyle kutlayan Deniz’e Aka jest yapan Yıldırım, Armutlu ‘da bulunan bir yeri kapattı.

Oyuncu Kaan Yıldırım’dan, bir müddettir Bir arada olduğu meslektaşı Pınar Deniz’e doğum günü jesti geldi. Gece için Armutlu’da bulunan ‘Steakroom‘ isimli yeri kapatan Yıldırım, Deniz’e Aka bir sürpriz yaptı. Ortalarında ‘Yargı’ dizisinin oyuncularının da yer aldığı geceye 60 şahıs katıldı.

Pınar Deniz ve Kaan yıldırım

100 BİN LİRALIK JEST!

Yıldırım’a 100 bin liraya mal olan gecenin çıkışında ikili magazincilere Sevinç pozları vererek muhabirlerin sorularını cevapladı. 29. yaşını kutlayan Deniz, “Bana sürpriz yaptıklarını düşündüler lakin yapamadılar. Kaan meskenden ‘sete gidiyorum’ diye çıkınca anladım bir şeyler olacağını. Dizideki avukat Ceylin üzere ince eleyip sıkı dokudum ve sürprizi evvelden anladım.” diyerek kahkaha attı ve Fazla Mesut olduğunu söyledi.

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım gece çıkışı

YENİ YAŞINDA Sevinç DİLEDİ

İkili Pınar Deniz’in yeni yaşında sağlık, Sevinç ve muvaffakiyet dolu bir Yıl dileğinde bulunurken, Deniz başrolünde yer aldığı ‘Yargı’ dizisi için de kıymetlendirme yaptı. Reytinglerde birinciliği kazanan diziyle ilgili olarak oyuncu “İkinci dönemdeyiz ve hâlâ daima birinciyiz. İnşallah daima bu türlü devam eder. Sette bildiğim ve sevdiğim beşerlerle çalışıyorum. Herkes için de bu bu türlü. Bence muvaffakiyetin sırrı bu. ‘Yargı’, yargı dağıtmaya devam ediyor” yorumunda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Dünya şampiyonu Kübra Dağlı boks makinesini bozdu! Gücüne makine dayanamadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir