Serdar Ortaç Tekrar gündemden düşmüyor! Hüzünlü açıklamalar yaptı

Sağlık Kas 03, 2022 Yorum Yok


Şarkıları lisanlara pelesenk olmuş müzikçi Serdar Ortaç bir Devre yaşadığı rahatsızlıklarıyla gündemdeyken bu sefer de kelamlarıyla tekrar gündeme gelmeyi başardı. İnişli çıkışlı devirler yaşayan müzikçi hayatla ilgili yaptığı açıklamalarla toplumsal medyada gündem oldu.

Dillerden lisana dolan müzikleriyle tanınan Serdar Ortaç, toplumsal medyada artık hayatında yaşadığı inişler ve çıkışlar ve söylediği farklı açıklamalarla gündem oluyor. Hayatına dair planlarından bahseden Ortaç’ın açıklamaları Yine toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Serdar Ortaç

SERDAR ORTAÇ: YATAKTAN ÇIKMAK İSTEMİYORUM…

TV100 Magazin’in haberine nazaran Ünlü müzikçi bulunduğu bir mekanda “Hep yatıyorum. Yataktan çıkmak istemiyorum. Kalan yıllarımı sevap işleyerek geçirmek istiyorum.” açıklamalarını yaparak hayatındaki değişikliklerden bahsetti.

Serdar Ortaç

Bu kelamları toplumsal medyanın gündemine oturarak hayranlarını üzen müzikçi için sevenlerinden “Niye bu kadar üzüldüm ki” , “Serdar Türkiye’nin en uygun bestelerini yapan ve okuyan sanatçı Üzüldüm bu türlü olmasına Serdar kendine Fazla ziyan verdi İlah şifa versin” , “Serdar Ortaç değerli bir sanatkarımız üzülüyorum bu türlü tükenmiş hallerine… Pop müziğinin değerli ismi kendini inşaAllah en yakın vakitte toplar” yorumları geldi.

İşte Serdar Ortaç’ın o açıklamaları:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir