Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu canlı canlı mezara girdiler! Çektikleri sahne gündem oldu

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


Ünlü oyuncu Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, tıpkı projede yer almanın memnunluğu içerisindeydiler. Gecenin Ucunda dizisiyle ekranalar gelen Ünlü oyuncu çift, çektikleri sahne ile magazin gündemine oturdu. meşhur çift, canlı canlı mezara girdi.

Yeni dönemin en dikkat çeken dizilerinden olan Gecenin ucunda, başrolünde Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu’nun yer almasıyla daha da Enteresan hale geldi. meşhur oyuncu çift, dizinin bir sahnesi için canlı canlı mezara girdi.

gecenin ucunda dizi

GÜNDEM OLDU!

Atagül daha Evvel yer aldığı Sefirin Kızı projesinde rahatsızlanmış ve akabinde çıkmak zorunda kalmıştı. meşhur oyuncu ağlığına kavuşur kavuşmaz yeni projelerle sevenleriyle buluştu. Takipçilerinin Fazla istediği eşiyle tıpkı projede yer alması üzerine, Gecenin Ucunda dizisiyle Yeniden gündem olmayı başardı.

neslihan doğulu

MEZARA GİRDİLER!

Sette çekimler devam ederken Atagül ve Doğulu çifti, canlı canlı mezara girdi. Özge Özder’in bir şifacı olan Sara’yı canlandırdığı sahnede, Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal, Sarp Levendoğlu’nun canlandırdığı karakterler canlı canlı mezara girdi.

kadir doğulu

“Ölüm terapisi” adı verilen sahnede Işık Ailesi’nin fertleri, mezarda vefat tecrübesi yaşadı ve kendi cenazelerini Hayal etti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hadise’nin keyifli anları Hadise oldu! İkinci Merve Boluğur hadisesi…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir