Gülben Ergen’in paylaşımı dikkat çekti! ‘Bana onlardan geçmiş’

Sağlık Oca 15, 2023 Yorum Yok

Kariyer hayatına modellik ve oyunculukla başlayan Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde kutsal toprakları ziyaret etmesiyle gündeme gelmişti. Artık ise toplumsal medyada dikkat çeken paylaşımıyla takipçilerinin İlgi odağı oldu. ‘Bana onlardan geçmiş’ notuyla paylaştığı fotoğraf takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Pop müziğini sevilen isimlerinden biri olan Gülben Ergen, yaptığı işler haricinde açıklamaları ve sansasyonel olaylarla da gündeme geliyor. Toplumsal medyayı faal kullanan ve  “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” sözleriyle hafızalara kazınan müzikçi, bu defa annesi ve teyzesinin Bir arada olduğu bir fotoğraf karesini takipçilerinin beğenisine sundu. Fotoğrafın altına ailenin değerini vurgulayan Ergen, takipçileri tarafından taktir edildi.

Gülben Ergen

GÜLÜMSEMEK BANA ONLARDAN GEÇMİŞ

“Benim annem ve teyzem. Abla kardeş o kadar naif, o kadar mütevazi, o kadar bedelliler ki…İlişkileri ben doğduğumdan beri birebir sıcaklıkta. Birbirlerine olan hürmet ve sevgilerini daima Örnek aldım.
Hep tahlil odaklı bir yapıcılık, telaştan bi haber gerçeklik ve en pahalısı sevgi… Ananemi, dedemi, dayımı kaybettikten sonra onları bir ortada görmek o denli hoş ki… 
 
Bir de komikler… Gülümsemek bana onlardan geçmiş. Magazin, dedikodu, kim ne yapmış o kadar uzaklar ki. Toplumsal medya bilmezler. Muharrirler, hekimler, cumhuriyet, sıhhat ve çocuklarının, torunlarının memnunluğu onların hayat gündemleri.
 
Annem ve teyzemden bana geçen en değerli vasıf “iyi insan” olmak üzerine heyeti bi hayat ideolojisi. Gerisi sadelik üzerine konseyi. Ve hakikaten aile insanın aynası”

Gülben Ergen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ajda Pekkan’dan süper dönüş! Ameliyatından sonra ikinci konser…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir