Bahar Kapıda Gakgoşlar diyarı Elazığ’da ağırlandı!

Sağlık Oca 15, 2023 Yorum Yok

Anadolu’yu karış karış gezip bilinmeyen hoşluklarını izleyiciye sunan Bahar Kapıda, bu Defa Elazığ’da ağırlandı. Bahar Kapıda, meraklı ve keyifli sohbetlerle Türkiye’nin göz bebeği, şark Anadolu’nun kültür yuvası olan Elazığ’ı bütün güzellikleriyle tanıtıyor.

Anadolu beşerinin samimiyeti, Türkiye’nin cennet köşeleri, birbirinden Enteresan Ömür kıssaları Bahar Gelir’in Samimi sunumuyla Bahar Kapıda’da izleyici karşısına çıkıyor. Bahar Kapıda bu hafta Orciğiyle, klarnetiyle ve kadirşinas insanıyla Gakgoşlar diyarı Elazığ’a Konuk oldu. Bahar Kapıda takımı, yöresel kıyafetleri ve davul zurnasıyla Elazığ yöresel Kamu oyunları takımı maniler eşliğinde Elazığ Kültür Park’ta karşılandı. Elazığ’a mahsus folklor oyunlarını sergileyen gençler Bahar Kapıda grubunu hayran bıraktı. Akabinde Elazığ’a has sekiz köşe şapka üreticisini ziyaret eden Bahar Gelir, ekran başındakiler için sekiz köşe şapkanın ne manalara geldiği hakkından bilgiler aldı.

Bahar Kapıda bu pazar Elazığda

BAHAR GELİR RİNGE ÇIKTI!

Bir sonraki durağı lahana tarlası olan Bahar Gelir, lahana üreticisi bayanlarla izleyenleri güldürecek sohbetler etti. Elazığ seyahatinin devamında bir spor salonunu ziyaret eden Bahar Gelir ringe çıktı. Eldivenlerini giyen Bahar Gelir ısınma maçının akabinde salondaki atletlerle muhabbet etti. nihayet olarak Elazığlı bir teyzenin konutuna Konuk olan Bahar Gelir, teyzenin güzel sohbetine, samimiyetine ve sıcakkanlılığına olan hayranlığını gizleyemedi.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ ile Cumartesi ve Pazar 21:15’te Kanal 7’de… 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir