Burak Deniz Nilperi Şahinkaya’ya küfürler yağdırmıştı! Yakalama kararı çıkarıldı

Sağlık Oca 15, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Adana’da yaşadıkları münakaşa ile gündeme gelen oyuncu Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya ortasında sular durulmuyor. Deniz’in kendisine küfür ettiğini ve hengame çıkardığını ileri süren Şahinkaya, mevzuyu mahkemede çözme kararı almıştı. Nilperi Şahinkaya’nın şikayette bulunduğu Burak Deniz’in 4 aydır Amel yoğunluğu sebebiyle Anlatım vermeye gitmemesi nedeniyle hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

“Şahmeran” dizisinin çekimleri için birkaç ay Evvel Adana’da olan Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya ortasında çıkan tansiyon toplumsal medyaya damga vurmuştu. 29’uncusu düzenlenen Adana Altınkoza Sinema Festivali‘ne katılmak için kente gelen Şahinkaya, savlara nazaran kaldığı otelde Deniz ile karşılaştı ve ikili ortasında münakaşa çıktı. Deniz’in kendisine küfür ettiğini ileri süren Nilperi Şahinkaya mevzuyu yargıya taşıma kararı aldı. 

Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya

Burak Deniz’in özrünü kabul etmeyen Şahinkaya, olayla ilgili nihayet olarak “Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım” tabirlerini kullanmıştı.

Nilperi Şahinkaya

“Kasten yaralama”, “hakaret” ve “kişilerin huzur ve sukûnunu bozmaktan” dolayı hakkında dava açılan Deniz, geçen 4 ay içerisinde savcılık tarafından çağrıldığı halde Anlatım vermeye gitmedi. meşhur oyuncunun avukatı Serdar Opak, müvekkilinin Yurt içi ve Yurt dışındaki Amel yoğunluğu sebebiyle Anlatım vermeye gitmediğini lisana getirse de Şahinkaya’nın avukatı Nail Gönenli, Deniz hakkında yakalama kararı çıkarılmasını talep etti.

Burak Deniz

DAHA önce NELER OLDU?

Geçtiğimiz haftalarda bir stantta objektiflere yansıyan Şahinkaya, Burak Deniz’le süregelen davasından vazgeçtiğine dair çıkan haberler karşısında Geri adım atmayacağını Anlatım etmişti. “Süreç devam ediyor ve savcı atandı” diye kelamlarına başlayan Ünlü oyuncu “Uzun Vakit olduğu için beşerler da soruyor, ‘Geri adım mı attınız’ diye ancak o denli bir şey yok. Özürlük bir durum yok. Kimsenin de barışma için vesile olmasına gerek yok. Ferdî birçok Problem var. Bu özüre ikna olmamak için Fazla sebebim Mevcut lakin açıklayamam” formunda konuşmuştu.

Nilperi Şahinkaya

“UMARIM BU KIRGINLIKLAR EN KISA VAKİTTE nihayet BULUR”

Yaşananların akabinde toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Burak Deniz, şu tabirleri kullandı:

“Adana Sinema Şenliği nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim formda arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan olay nedeniyle tekrardan Fazla üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, epey tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden Çabucak ve şahsen özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim direkt bağlantıya geçmeye çalıştım lakin başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu şanssız olaydan ve topluma Örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan dolayı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıyeten o gece olaya Şahit olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyuna bu türlü bir mevzuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar en kısa vakitte nihayet bulur”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ajda Pekkan’dan mükemmel dönüş! Ameliyatından sonra ikinci konser…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir