Tag

Hastalığı

Elocon krem nedir ve ne işe yarar? Elocon kremin cilde faydaları! Elocon krem fiyatı 2023

Genel May 08, 2023 Yorum Yok

Atopik egzama, sedef hastalığı ve alerjik dermatit üzere Çeşitli Cilt hastalıklarının tedavi edilmesinde epey tesirli olan Elocon krem kısa müddette tesir ederek sıkıntılarınızı giderebilir. Şayet siz de egzama, sedef hastalığı üzere Cilt sorunu yaşıyorsunuz bu kremi kullanabilirsiniz.

Hastalığı yüzünden 18 doz aşı olan Ece Seçkin iğne izleri için ilginç bir yol buldu!

Sağlık Nis 10, 2023 Yorum Yok

Neredeyse 3 yıldır uğraş ettiği alerjik hastalığından kurtulabilmek için hastaneden hastaneye koşan müzikçi Ece Seçkin, iğne izlerini kapatabilmek için Değişik bir tekniğe başvurdu.

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in doğum günü neşesi hayranlarını sevindirdi

Sağlık Mar 20, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in doğum günü kutlamasındaki keyifli anları hayranlarını sevindirdi.

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in eski eşi Demi Moore’dan üzen açıklama

Sağlık Mar 07, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu sav edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. meşhur oyuncu Demi Moore, eski eşinin sıhhat durumuna ait üzücü açıklamalarda bulundu.

Önce afazi sonra demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis ilk kez görüntülendi

Sağlık Mar 05, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu sav edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. Yaşadığı kuvvetli süreçlerde kameralardan Irak kalan Willis, aylar sonra birinci Kez görüntülendi.

Justin Bieber yüz felci geçirmişti! Ünlü yıldız bir kez daha dünya turnesine çıkamıyor

Sağlık Mar 03, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü yıldız Justin Bieber toplumsal medya hesabındaki paylaştığı görüntüyle sevenlerini korkutmuştu. şimal Amerika’daki tipini Çehre felci geçirdiği için erteleyen Bieber sevenlerinden dua istemişti. Bieber, bir Kez daha sıhhat sıkıntıları nedeniyle Justice World Tour turnesinin Geri kalan bütün konserlerini iptal etti.

Hemanjiom damar beni hastalığı nedir? Hemanjiom neden olur, tedavisi nedir?

Halk ortasında gül lekeleri olarak bilinen hemanjiom (damar beni hastalığı) doğum ile Birlikte gelen bir tümördür. Tedavi edilmediği takdirde Aka sıhhat problemlerine ve ruhsal travmalara yol açabilir. Pekala hemanjiom damar beni hastalığı nedir? Hemanjiom neden olur, tedavisi nedir? Hemanjiom ile ilgili bütün ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.