Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Hastalığı

Hastalığı

Sağlık

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in doğum günü neşesi hayranlarını sevindirdi

admin
0 1

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in doğum günü kutlamasındaki keyifli anları hayranlarını sevindirdi.

Sağlık

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in eski eşi Demi Moore’dan üzen açıklama

admin
0 6

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu sav edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. meşhur oyuncu Demi Moore, eski eşinin sıhhat durumuna ait üzücü açıklamalarda bulundu.

Sağlık

Önce afazi sonra demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis ilk kez görüntülendi

admin
0 13

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu sav edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. Yaşadığı kuvvetli süreçlerde kameralardan Irak kalan Willis, aylar sonra birinci Kez görüntülendi.

Sağlık

Justin Bieber yüz felci geçirmişti! Ünlü yıldız bir kez daha dünya turnesine çıkamıyor

admin
0 13

Dünyaca Ünlü yıldız Justin Bieber toplumsal medya hesabındaki paylaştığı görüntüyle sevenlerini korkutmuştu. şimal Amerika’daki tipini Çehre felci geçirdiği için erteleyen Bieber sevenlerinden dua istemişti. Bieber, bir Kez daha sıhhat sıkıntıları nedeniyle Justice World Tour turnesinin Geri kalan bütün konserlerini iptal etti.

Anne Sağlığı

Hemanjiom damar beni hastalığı nedir? Hemanjiom neden olur, tedavisi nedir?

admin
0 35

Halk ortasında gül lekeleri olarak bilinen hemanjiom (damar beni hastalığı) doğum ile Birlikte gelen bir tümördür. Tedavi edilmediği takdirde Aka sıhhat problemlerine ve ruhsal travmalara yol açabilir. Pekala hemanjiom damar beni hastalığı nedir? Hemanjiom neden olur, tedavisi nedir? Hemanjiom ile ilgili bütün ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sağlık

Kadir Ezildi’nin doğuştan sahip olduğu hastalığı duyanlar şok oluyor! Halbuki yıllardır…

admin
0 28

En Hamarat Benim müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi’nin doğuştan sahip olduğu hastalığı duyanlar şok oluyor. Programda hastalığını anlatırken …