Hastalığı yüzünden 18 doz aşı olan Ece Seçkin iğne izleri için ilginç bir yol buldu!

Sağlık Nis 10, 2023 Yorum Yok

Neredeyse 3 yıldır gayret ettiği alerjik hastalığından kurtulabilmek için hastaneden hastaneye koşan müzikçi Ece Seçkin, iğne izlerini kapatabilmek için Enteresan bir metoda başvurdu.

“Adeyyo”, “Güzelim” ve “Hoşuna mı Gidiyor?” üzere birbirinden hit modüllerle müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri haline gelen Ece Seçkin, yaklaşık 3 yıldır alerjik hastalıkla uğraş ediyor. Bedenindeki kaşıntı, kabartı, morarma ve kızarıklıklar nedeniyle dertli günler geçiren Ünlü müzikçi, geçtiğimiz günlerde ‘Masum’ ismini verdiği yeni teklisini yayınladı. Şarkısının kapak görselinde alerjik hastalığı sebebiyle oluşan iğne izlerini kapatmak isteyen Ünlü müzikçi, çiçekli bir tahlil buldu.

Ece Seçkin

“DEVAM EDEN TEDAVİMİ TEMSİL EDİYOR”

Bugüne dek 18 adet aşı olan Seçkin, kolundaki izleri yara bandı ve çiçekler ile kapattı. Kapak görselini toplumsal medya hesabından paylaşan Ünlü şarkıcı “Kolumdaki çiçek devam eden tedavimi temsil ediyor. Klibime her baktığımda inancımı ve sabrımı hatırlatması için bu temayı seçtik.” sözlerini kullandı.

Ece Seçkin yeni albüm kapağında kolunu çiçekle kapattı

“18 DOZ AŞI OLDUM” DEMİŞTİ!

Uzun vakittir alerjik hastalığıyla gayret eden Ece Seçkin, hastalığı hakkında Posta gazetesine konuştu. “İdiyopatik Alerji’ (sebebi bilinmeyen) tanısı koydular. 18 doz aşı oldum. Sonunda alerjimin tedavi edilebilir değil, yalnızca bastırılabilir olduğu anlaşıldı.” diyerek hastalığını anlatan Ünlü müzikçi, şöyle konuştu:

“Bu bahiste Fazla araştırma yaptım. Tıpkı benim üzere Ufak lisan şişmesiyle mevtten dönen hastalar olduğunu gördüm. Evet, Fazla güç günler geçirdim ve yaşadıklarımı anlatmak için çekindim.” 

Hastalığının gerçek sebebini öğrenmek için yakın vakitte Amerika’ya gideceğini söyleyen Ünlü müzikçinin sıhhat durumu hayranlarını endişelendirdi.

Ece Seçkin hastalığı

DAHA önce NELER OLDU?

Düzenli olarak iğne yaptıran Ünlü müzikçi evvelki gün 12’inci iğnesini yaptırdığı anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Ece Seçkin

Yüzündeki gülümsemeyi ihmal etmeyen Ünlü müzikçi paylaşımına “1 ay sonra bugünlerde tedavim bitti mi yoksa devam mı aşikâr olacak. lakin içimden bir ses 1 yıldır beni mahveden bu konukla artık vedalaşacağımızı söylüyor. Gidiyorsun Alerji gidiyorsun, yallah!” biçiminde not düştü. 

Ece Seçkin ınstagram paylaşımı

“VÜCUDUMA RESMEN KIRBAÇ VURULMUŞ GİBİYDİ”

Daha Evvel katıldığı bir programda hastalığından bahseden Seçkin, şöyle konuşmuştu:

“Çok titizimdir. Bedenimin buna alerjik bir tepki vermesi, beni meskenden çıkamayacak hale soktu. Bedenime resmen kırbaç vurulmuş üzereydi. Dehşetli bir kaşıntı ve batma hissi vardı. İki-üç girişken geçirdim. Tabibim ‘Bu nasıl bir alerji atağı’ diyerek şaşırdı. ‘Küçük lisanın birazdan seni boğacak’ deyip Çabucak kortizon verdi. Gerilim kaynaklı diyorlar”

Ece Seçkin hastalığı hakkında İzah yaptı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gökhan Çınar’ın Harbiye’deki “Katarsis” sahnesine Yasemin Sakallıoğlu damgasını vurdu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir