Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Önce afazi sonra demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis ilk kez görüntülendi

Önce afazi sonra demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis ilk kez görüntülendi

admin admin - - 9 dk okuma süresi
38 0

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu tez edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. Yaşadığı kuvvetli süreçlerde kameralardan Irak kalan Willis, aylar sonra birinci Defa görüntülendi.

“Kanun Namına”, “Zor Ölüm”, “Altıncı His” ve “Ölümsüz” üzere birbirinden başarılı üretimlerle hafızalara kazınan dünyaca Ünlü yıldız Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarla hayranlarını üzmüştü. Ünlü aktöre beynin makul bölgelerinde meydana gelen fonksiyon bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı manaya ve okuma-yazma üzere marifetleri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulmuş ve oyunculuğu bırakma kararı almıştı.

Bruce Willis oyunculuğu bırakıyor

Tüm vaktini ailesi ve hayranlarına ayıran Ünlü aktörün afazi teşhisinden sonra davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıktı. Willis’e net bir teşhis konulduğu için rahatladıklarını lisana getiren ehil oyuncunun ailesi frontotemporal demansın 60’lı yaşlardaki bireylerde sık görülen bir hastalık olduğunu Anlatım etti. Günümüzde tedavisi olmayan hastalık konusunda endişelenen aile Yine de umutlarını kaybetmediklerini lisana getirdi.

Bruce Willis demans hastalığına yakalandı

Zor vakitler geçiren ehil aktör, bu müddet zarfında kameralardan Irak kalmayı tercih ediyordu. Hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldız, demans teşhisinin akabinde birinci Kez geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Kaliforniya’da yanında iki arkadaşıyla Birlikte yürüyüşün tadını çıkaran Willis’in yorgun manzarası hayranlarını üzdü.

Bruce Willisin nihayet hali

BEBEK HABERİ WİLLİS’E MORAL OLMUŞTU!

Bir müddettir hastalıklarla uğraş eden Bruce Willis’in kızından müjdeli bir haber geldi. 67 yaşındaki oyuncunun birinci eşi Demi Moore‘dan dünyaya gelen kızı Rumer‘ın bebek beklediği öğrenildi. Kızının karnı burnunda pozlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Demi Moore, kendisinin birinci Kez büyükanne, eski eşi Bruce Willis’in de birinci Sefer dede olacağını Anlatım etti. Eşinin dede olmasından Sevinç duyan Emma Heming de “Bebek haberi Mesut haberdir” iletisi yayınlayarak bu haberin Willis’e moral vereceğini düşündü.

Bruce Willis ve kızı

ESKİ EŞİ DE TAKVİYE OLUYOR!

Hastalığı yüzünden gözlerden Irak bir yaşantı sürdürmeye karar veren ehil aktör, nihayet devirlerde ailesiyle daha sık vakit geçirmek istiyor. 2000 yılında ayrılma kararı aldığı eski eşi Demi Moore ve bu evlilikten dünyaya gelen üç kızıyla bir ortaya gelen Willis, uzun vakitten sonra birinci Defa bu kadar keyifli görüntülendi. Aileye yakın bir kaynak ehil oyuncunun sıhhatinin giderek bozulduğunu ve bundan Dolayı fırsat buldukça ailesini görmek istediğini Anlatım etti. Tıpkı kaynak “Onun sonsuza dek burada olmayacağını biliyorlar bu nedenle her anın tadını çıkarıyorlar” formunda konuştu. 

Bruce Willis ve eski Demi Moore

ÜNLÜ AKTÖRÜN EŞİ BİRİNCİ Defa KONUŞTU!

Ünlü aktörün eşi Emma Heming, Willis’in sıhhat sıkıntılarıyla ilgili birinci Kez konuştu. “Ailemin muhtaçlıkları benim için her şeyden Evvel geliyor. Bu da beni bir kahraman yapmıyor elbette” halinde kelamlarına başlayan Heming, eşinin hastalığı sebebiyle kendisi de akıl sıhhatinde bozulmalar yaşadığını itiraf etti. 

Bruce Willis ve eşi Emma Heming

Mabel ve Evelyn isminde iki çocuk sahibi olan 43 yaşındaki Ünlü model, “Evdekilere gösterdiğim İlgi hem akıl sıhhatimi hem de bütün sıhhatimi etkiledi, ki bu da aileme hiç Yarar sağlamadı. Birisi bana kısa bir Vakit Evvel ‘Birisiyle Çok ilgilenmeye başlarsan kendinle ilgilenmeyi ihmal edersin’ demişti. Bu kelamlar uzun müddet beni tesiri altına aldı” sözlerini kullandı. Yaşadığı kuvvetli süreçleri aşmak istediğini söyleyen Heming, artık kendi ‘temel ihtiyaçlarına’ odaklanacağını söyledi.

Emma Heming eşinin hastalığı hakkında birinci Kez konuştu

EŞİ BİR Lahza OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR!

Oyunculuğa veda eden ehil oyuncu Bruce Willis, hastalığını açıklamasının akabinde birinci Kez hayranlarının karşısına çıktı. Ailesiyle ormanda gezintiye çıkan Willis’in eşi Emma Hemming, o anları toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Hemming çocuklarından Mabel Ray Willis‘in çektiği fotoğrafa, “Anne ile baba en sevdikleri ortamda” formunda bir not düştü. Hastalığı sebebiyle güç günler geçiren Willis’e eşinin tam takviye vermesi hayranlardan takdir topladı. 

Bruce Willis ve eşi

BRUCE WİLLİS OYUNCULUĞU BIRAKMA KARARI ALDI!

Hayranları kahreden haberin akabinde Willis’in ailesi yaptıkları ortak açıklamada Ünlü yıldızın hastalık sebebiyle oyunculuk mesleğini bırakacağını duyurdu. “Bruce’un kusursuz hayranlarına” şeklinde başlayan açıklamada ehil aktörün son vakitlerde sıhhat meseleleriyle gayret ettiği ve afazi teşhisi nedeniyle bilişsel kabiliyetlerinin de etkilendiği Anlatım edildi. 

Bruce Willis afazi hastalığına yakalandı

Ünlü yıldızın kızı Rumer Willis toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Bu, ailemiz için hakikaten güçlü bir Vakit ve aralıksız sevgi, Acıma ve dayanağınız karşısında minnettarız. kuvvetli bir aile birliğiyle bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarının da bunu bilmesini istedik, zira onun sizler için ve sizlerin onun için ne demek olduğunu biliyoruz. Bruce’un her Vakit söylediği üzere “Gününü gün et” ve Birlikte bunu yapmayı planlıyoruz. Sevgiler.”

bruce Willis ve Sylvester Stallone

BRUCE WİLLİS HAFIZA KAYBI YAŞIYOR!

Hollywood yıldızı Bruce Willis, 29 Nisan’da yeni sineması Fortress: Sniper’s Eye‘ın çıkmasına hazırlanırken, hakkında çıkan bir tez hayranlarını hüzne boğdu. 

67 yaşındaki Ünlü yıldızın demans hastalığı sebebiyle Bellek kaybı problemleriyle boğuştuğu ve bundan Dolayı yer aldığı işlerde Misli bir halde eleştirildiği söyleniyor. Argümanlara nazaran; Willis hala şuuru açıkken olabildiğince Nakit kazanmaya çalıştığı için her teklife Olumlu bakıyor. 

Bruce Willis Bellek kaybı yaşıyor

Sosyal medyanın gündemine bomba üzere düşen söylentilerin akabinde Ünlü oyuncudan şimdi bir İzah gelmedi. Fakat gazeteci Dan Przygoda toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Willis’in replikleri ezberlemekte zorlandığı için kulaklık kullandığını Bir arada birebir sinemada rol almış pek Fazla arkadaşımdan duydum.” sözlerini kullandı.

  

Bruce Willis ve eşi Emma Heming Willis

İLGİNİİZ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İzleyenler gözyaşlarına Yargıç olamadı! Annesinin mezarına geldiğini hisseden Irmak bebek…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir