Kadir Ezildi’nin doğuştan sahip olduğu hastalığı duyanlar şok oluyor! Halbuki yıllardır…

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


En Hamarat Benim müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi’nin doğuştan sahip olduğu hastalığı duyanlar şok oluyor. Programda hastalığını anlatırken göz yaşlarına Yargıç olamayan sunucu oysaki yıllarca bu hastalıkla baş etmeye çalışmış. Pekala Kadir Ezildi kimdir? Kadir Ezildi doğuştan hangi hastalığa sahip?

TLC’de yayınlanan “Temizlik Avcıları” programı ile tanınan ve birçok reklam, program üzere alanlarında gördüğümüz Kadir Ezildi, nihayet vakitlerde ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışı “En Hamarat Benim” programının sunuculuğunu üstlendi. Ezildi, genetik bir hastalığa sahip olduğunu söylemesinin akabinde duyanların yüzünde şaşkınlık sözü oluşturdu. 27 yaşındaki sunucunun obsesif kompulsif davranışlar sergilemesinin yanında doğuştan gelen hastalığı neymiş? İşte ayrıntılar haberimizde…

GENETİK OLAN HASTALIĞINI SÖYLEDİ

Temizlik takıntı ve samimiyetiyle gönüllere taht kurmayı başaran Ünlü sunucu geçtiğimiz günlerde genetik rahatsızlığından bahsetti. Ezildi, doğuştan gelen FMF yani Akdeniz Ateşi hastalığına sahip olduğunu söyledi. Yıllardır bu hastalığı taşıyan sunucu, ilaçlarını aksattığı Vakit hastalığı ağır atlattığını ve hastaneye yatmak zorunda olduğunu söyledi.

“BAŞKASI O AĞRIYA DAYANAMAZ”

Programda hastalığından ve neler yaşadığından bahseden Kadir Ezildi, hastalığına deva bulmak için Fazla Uğraş sarf ettiğini, hastalığına Deva olacak tabip aradığından bahsetti. Ezildi hastalığı hakkında, ”13 yaşıma kadar karnımda gaz Mevcut sanarak yaşadım. Bir sabah uyandım, ağrıdan yerimde duramıyorum. Benim ağrı eşiğim yüksektir. Oburu olsa o ağrıya dayanamazdı. Hastaneye gittiğimde apandisitimin patladığını öğrendim ve ameliyata alındım. hekim sen ‘FMF hastasısın’ dedi. Ağrı tuttuğunda Tüm organlarımı Apse kapladığı için sancı yapıyormuş.” söylemlerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak yoğunluktan yolda yürüyemedi! Çöp kamyonuna bindi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir