Tag

Doktor

Yargıtay’dan emsal karar! Estetik ameliyatta doktordan garanti şartı

Sağlık Nis 01, 2023 Yorum Yok

Hoş görünmek için estetik yaptıran birçok şahıs geçirdiği operasyon sonrası yaşanılan mağduriyetleri gidermek için Yargıtay’dan emsal niteliğinde karar geldi. Yüksek mahkeme, estetik ameliyatta hekimin, hastanın istediği sonucu komplikasyonlar haricinde garanti etmek zorunda olduğuna hükmetti.

Parol nedir ve ne için kullanılır? Parol’un yan etkisi var mı? Parol 2023 fiyatı

Genel Oca 18, 2023 Yorum Yok

Ateşi yükselen vatandaşlar kendileri için yahut ateşi yükselen yakınları için tedavi tekniği olarak ilaçlara başvuruyor. Bilhassa koronavirüs geçirenlerin kullandıkları Parol ilacı hakkında merak edilen soruları yanıtladık.

Sivex Losyon ne işe yarıyor? Sivex Losyon nasıl kullanılır? Sivex Losyon 2023

Genel Oca 18, 2023 Yorum Yok

Uzmanların sivilce sorunu ile karşı karşıya kalanlara önerdiği Sivex Losyon’un kullanım rehberini sizlere sunuyoruz. Sivex Losyon sahiden işe yarıyor mu? Sivex Losyon fiyatı nedir? Sivex Losyon Yan tesirleri Mevcut mı? Daha birçok merak ettiğiniz soruların cevabına yazımızdan kolay kolay ulaşabilirsiniz.

Kasaba Doktoru’nun 26. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Başrollerinde şair Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 26. kısım fragmanı yayınlandı. Evvelki kısımda, Hakan ve Yalçın’ın ödeşme sahnesi nefesleri kesmişti. Pekala Kasaba Doktoru’nun yeni kısmında ne olacak? İşte Kasaba Doktoru’nun 7 Aralık Çarşamba günü ekranlara istikbal olan 26. kısım fragmanı…

MD ne demek? MD ne iş yapar? MD ve PHD arasındaki far nedir?

Tıpta bir tabirin kısaltması olarak yer Meydan MD sıkça araştırılmaya başlandı. Pekala manası araştırılmaya başlanan MD ne demek? MD ne Amel yapar? MD ve PHD sözcüklerinin kısaltılmış manaları nelerdir? İşte MD ve PHD sözünün manası ve kökeni hakkında merak edilen ayrıntılar…