Kasaba Doktoru’nun 25. bölüm fragmanı yayınlandı! Yalçın Hakan’ı öldürüyor mu?

Sağlık Kas 18, 2022 Yorum Yok

Başrollerinde şair Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 25. kısım fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki kısımda, Erol hayatını kaybetmişti. Pekala Kasaba Doktoru’nun yeni kısmında ne olacak? İşte Kasaba Doktoru’nun 18 Kasım Cuma günü ekranlara istikbal olan 25. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Hekimi her kısmıyla heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı kıssası ve kuvvetli oyuncu takımıyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nun başrollerinde Sinan Albayrak, şair Akbaba, Vildan Atasever üzere sevilen isimler yer alıyor.

Her hafta izleyici ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nda heyecan nihayet sürat devam ediyor. Kasaba Tabibi 25. kısmıyla 18 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de TRT ekranlarında…

KASABA HEKİMİ 25. KISIM FRAGMANI

KASABA DOKTORU’NUN 24. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Geçmişe dair bildiklerinin tümüyle yanlış olduğunu öğrenen Hakan, yürekli bir müdahale ile babası Gurur’u vefattan döndürür. Erol yaptığı bir atılım ile Yalçın ve Neslihan’ın bütün planını bozar. Mafya hesaplaşmasında vurulan bir adam Uluçınar’a getirilir. Hastane mafyanın adamları tarafından kapatılınca birçok hastanın hayatı tehlikeye girer. Ömer, Hakan ve Mine baskı altında ameliyata girmeye zorlanır. Leyla, Nazlı ve Berk ise bu beladan kurtulabilmek için bir plan kurar, Lakin başları Aka bir kedere girer. Neslihan, sıhhat derdi nedeniyle Erol’u hemen Gümüşok’a götürmek zorundadır lakin başarılı olamaz. Hakan ve Ömer mafya tarafından rehin alınır. Bu Defa onur oğlunu kurtarabilmek için elini taşın altına sokacaktır. Hakan ve Mine aile olmak ile ilgili çıktıkları yolda Zeynep’in amcası pürüzüne takılır. Leyla ile Ömer, birbirlerine karşı duydukları kaybetme korkusunu ayrım ederek yakınlaşır. Bu durum Nazlı ile Berk cephesinde istikrarları değiştirir. Erol kötüleşir, Uluçınarlıların canla başla yaptıkları müdahale onu hayatta tutabilecek midir?

Kasaba Hekimi Hakan Doktor

Kasaba Tabibi Yalçın

KASABA DOKTORU’NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün‘ün oturduğu Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra sıra ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer üzere başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Hekimi kadrosu

KASABA DOKTORU’NUN KONUSU

“Dr. Romantic” isimli Kore imalinden uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra tabip olmaya karar veren yetenekli ve istikbal vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane operatör Hakan’ın (Ozan Akbaba) kente Irak bir Kent hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist hekim Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir ortaya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç tabibin azimli gayreti gözler önüne serilecek.

Sinan Albayrak

KASABA TABİBİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayat kıssalarını ve mesleksel zorluklarını bahis Meydan Kasaba Doktoru, her Cuma saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir