Sivex Losyon ne işe yarıyor? Sivex Losyon nasıl kullanılır? Sivex Losyon 2023

Genel Oca 18, 2023 Yorum Yok

Uzmanların sivilce sorunu ile karşı karşıya kalanlara önerdiği Sivex Losyon’un kullanım rehberini sizlere sunuyoruz. Sivex Losyon hakikaten işe yarıyor mu? Sivex Losyon fiyatı nedir? Sivex Losyon Yan tesirleri Mevcut mı? Daha birçok merak ettiğiniz soruların karşılığına yazımızdan kolay kolay ulaşabilirsiniz.

Eczanelerde satılan ve birçok şahıs tarafından kullanımı merak edilen Sivex Losyon, içerisindeki etken unsurlar sayesinde sivilcelerin dehşetli düşüdür. Sodyum sülfasetamid isimli antibakteriyel tesiriyle anında oluşan sivilcelerin derinlemesine tesir eden bu losyon, uzman hekimler tarafından öneriliyor. kolay kullanılabilir şişelerde olmasıyla severek kullanılan Sivex Losyon, yalnızca sivilceler için kullanılıyor. Her 1 gramda 100 mg Sodyum sülfasetamid bulunmasıyla sivilceleri geçiren bu losyonu sizler de sivilcelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Erkeklerin yüzlerindeki ağır kıl köklerinin altındaki oluşan pembe kabarcıklara kadar tesir eden Sivex Losyon, yalnızca uygulandığı bölgeye değil etrafına da tesir eder. Bu yüzden uyguladığınız bölgeye ağır bir halde sürmeniz kâfi olacaktır. çok tesirli bir sivilce losyonu olmasıyla kesinlikle uzman hekiminizin tavsiyesi üzerine alınmalıdır. 

sivex losyon

SİVEX LOSYON NASIL KULLANILIR?

Kullanımı kolay olsa da kesinlikle uzman hekiminizin reçetesi üzerine uygulamanız gereken bu losyonu Çok kullanmamaya İtina göstermelisiniz. Bu losyonun nasıl kullanılacağını merak ediyorsanız, problemli bölgeyi sabunla yeterlice temizleyip peçete ile kurutun. Akabinde losyonu hekiminizin reçete ettiği biçimde uygulayıp, masaj yaparak emilmesini sağlayın. Bu eseri sivilceleriniz azaldığında ya da yok olduğunda bırakmamalı, kullanmaya devam etmelisiniz. Gün içerisinde 2 kere uyguladığınız kremi uyandığınızda suyla temizleyebilirsiniz.

SİVEX LOSYON SONRASI YÜZ YIKANIR MI?

Bu losyonu kullandıktan kısa müddet sonra yüzün yıkanma durumu merak konusu oluyor. Hekiminizin belirlediği saat ve günlerde kullandığınız bu losyonu sürdükten sonra yüzünüzü yıkamayın. Sırf gece uyguladığınızda sabah uyanıp yüzünüzü suyla yıkayabilirsiniz. Gündüz kullandığınızda ise 1 saat kadar kaldıktan sonra yıkayabilirsiniz. 

Sivex losyon nasıl kullanılır

SİVEX LOSYON FİYATI NEDİR?

Sivex Losyon diğer ismi ile sivex sivilce kremi fiyatı tabip reçetesi olduğunda fiyatında değişiklikler görülmektedir. SIVEX 50 gram losyon 2023 yılı fiyatı 117,00TL ‘dir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir