Kasaba Doktoru’nun 26. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Başrollerinde şair Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 26. kısım fragmanı yayınlandı. Evvelki kısımda, Hakan ve Yalçın’ın ödeşme sahnesi nefesleri kesmişti. Pekala Kasaba Doktoru’nun yeni kısmında ne olacak? İşte Kasaba Doktoru’nun 7 Aralık Çarşamba günü ekranlara istikbal olan 26. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Tabibi her kısmıyla heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı kıssası ve kuvvetli oyuncu takımıyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nun başrollerinde Sinan Albayrak, şair Akbaba, Vildan Atasever üzere sevilen isimler yer alıyor.

Her hafta izleyici ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nda heyecan nihayet sürat devam ediyor. Kasaba Hekimi 26. kısmıyla 7 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT ekranlarında…

KASABA TABİBİ 26. KISIM FRAGMANI

KASABA DOKTORU’NUN 25. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Erol’un vefatı başta Hakan, Yalçın ve Neslihan olmak üzere herkes için yeni bir periyodun başlangıcı olur. Açıklanan vasiyet Yalçın ve Neslihan için yeni bir savaşın habercisidir. Hakan açısından her şey yolunda görünmektedir Ama bu durum Çok uzun sürmeyecektir. Geçmişi kurcalayan bir gazeteci Hakan’ın peşine düşer. Şeref’in ameliyatı için her geçen gün koşullar zorlaşmaktadır. Hakan ameliyat için bir grup kurar. Leyla ve Nazlı birinci asistan olma yarışına girer. Ortaya ikisi ortasındaki münakaşa Ömer’i dostuyla sevdiği bayan ortasında bırakır. Ömer, Leyla’ya tekrar evlenme Teklif eder. Nazlı ile Berk ise birlikte Vakit geçirmeye başlar. Mine ve Hakan, Zeynep’i evlat edinecekleri sırada yollarına çıkan manisi aşmak için Çaba gösterir. Yalçın’ın planı beklenmeyen gelişmelere Sebep olur. Hakan babasının ameliyatına yetişmeye çalışırken önüne hesapta olmayan bir Mani çıkar. Hakan kendisini hem de babasını kurtarabilecek midir?

Kasaba Tabibi Hakan Doktor

Kasaba Hekimi Yalçın

KASABA DOKTORU’NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün‘ün oturduğu Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra sıra ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer üzere başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Tabibi kadrosu

KASABA DOKTORU’NUN KONUSU

“Dr. Romantic” isimli Kore üretiminden uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra hekim olmaya karar veren yetenekli ve istikbal vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane operatör Hakan’ın (Ozan Akbaba) kente Irak bir Kent hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist tabip Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir ortaya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç tabibin azimli uğraşı gözler önüne serilecek.

Sinan Albayrak

KASABA TABİBİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayat kıssalarını ve mesleksel zorluklarını husus Meydan Kasaba Doktoru, her Çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir