Tag

Annesi

33 yaşındaki Buse Varol annesi ve babasını paylaştı! Annesini görenler şaşırdı

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

Alişan’ın eşi Buse Varol geçtiğimiz gün Instagram hesabından babası Ramis Varol ve annesi Birsen Özgan, çocukları Burak ve Eliz ile fotoğraf paylaştı. Buse Varol’un annesini görenler şaşırdı.

Annesinin acı haberiyle yıkılan Yeliz Şar’dan duygusal veda!

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Yeliz Şar’ın annesi Şehriban Şule Şar hayatını kaybetti. Şar, Üzüntü haberi toplumsal medya hesabından duyurmuştu. Annesini toprağa veren Yeliz Şar, Şehriban Şule Şar’a toplumsal medya hesabından paylaştığı duygusal bir notla veda etti.

Anne acısıyla sarsılan Ali Sürmeli uzun zaman sonra görüntülendi!

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz sene annesi Akçe Sürmeli’yi kaybeden tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Sürmeli, uzun bir mühlet sonra birinci kere görüntülendi. Annesinin acısıyla sarsılan Sürmeli, Kadıköy’de bir bayan ile el ele objektiflere takıldı.

Müge Anlı’da yürekleri sızlatan olay! 6 aylıkken kendisini terk eden annesini arıyordu ama…

Sağlık Nis 11, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in nihayet kısmında 18 yaşındaki Şevket Gül’ün gözyaşları yürekleri yaktı. 6 aylıkken kendisini terk eden annesine kavuşmanın hayalini kuran Gül, annesinin hayatını kaybettiği öğrenince kötülük geçirdi.

Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Bilal Yiğit Koçak’ın annesini görenler şaşırdı! O paylaşım…

Sağlık Mar 27, 2023 Yorum Yok

Kardeşlerim dizisinin yıldız oyuncusu Bilal Zeybek Koçak, toplumsal medya hesabından annesinin doğum gününü kutladı. birlikte çekildikleri fotoğrafı yayınlayan başarılı oyuncu, annesine olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından hiç görülmemiş kareler! Mutluluklarına yorum yağdı

Sağlık Mar 19, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu sav edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz ve Dadgar’ın nikahından kareler aylar sonra toplumsal medyaya damga vurdu.

Özcan Deniz tüm servetini eşinin önüne döktü! Samar Dadgar’a aldığı arabaya milyonlar ödedi

Sağlık Şub 28, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu sav edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz, Dadgar’a satın aldığı lüks araca milyonlar ödedi.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar apar topar evlenmişlerdi! Bebek haberinin içyüzü başka çıktı

Sağlık Şub 27, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Bebek bekledikleri argüman edilen çift hakkındaki gerçek ortaya çıktı.

Depremde annesini kaybeden Oyuncu Çağrı Çıtanak’tan duygulandıran paylaşım!

Sağlık Şub 19, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Çayır Çıtanak’ın annesi Nevber Yurdal Çıtanak Kahramanmaraş sarsıntısında yıkıntı altında kalarak hayatını kaybettiği öğrenilmişti. Acısı taze olan Ünlü oyuncu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine Hassas anlar yaşattı.