Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Müge Anlı’da yürekleri sızlatan olay! 6 aylıkken kendisini terk eden annesini arıyordu ama…

Müge Anlı’da yürekleri sızlatan olay! 6 aylıkken kendisini terk eden annesini arıyordu ama…

admin admin - - 3 dk okuma süresi
22 0

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in nihayet kısmında 18 yaşındaki Şevket Gül’ün gözyaşları yürekleri yaktı. 6 aylıkken kendisini terk eden annesine kavuşmanın hayalini kuran Gül, annesinin hayatını kaybettiği öğrenince kötülük geçirdi.

Gündüz jenerasyonunun fenomen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” hafta içi her gün birbirinden Enteresan husus ve konuklarıyla izleyenleri ekran başına topluyor. Kayıpların bulunduğu ve cinayetlerin Sır perdesinin aralandığı programın nihayet kısmında yaşananlar seyircilere his dolu anlar yaşattı.

Müge Anlı ile Tatlı Misli Şevket Gül

“ANNEMİN KOKUSUNU ÇEKMEYİ çok İSTERDİM”

Eskişehir’de çobanlık yaparak hayatını devam ettiren 18 yaşındaki Şevket Gül, kendisini 6 aylıkken babaannesine bırakarak giden annesi Çiğdem Karadeniz’i bulmak için Müge Anlı’dan yardım istedi. Annesine Aka bir hasret duyan ve babası cezaevine girince annesinin kendisini terk ettiğini söyleyen Şevket Gül, “Beni babaannem büyüttü, o öldükten sonra da yalnız kaldım. İnsan kendisini Fazla yalnız hissediyor. Bir derdim olduğunda anneme anlatmak, bana sarılmasını ve kokusunu içime çekmeyi isterdim. Bir evladı ayakta tutan şey Ebeveyn sevgisidir” sözleriyle yürekleri burktu.

Müge Anlı ile Tatlı Misli Şevket Gül

Şevket’in seslenişini duyan anneannesi, dedesi ve dayısı Müge Anlı’ya ulaşarak Şevket’e sahip çıkmak istediklerini lisana getirdi. Müge Anlı, annesinin 2016 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini öğrenen Şevket’e annesinin fotoğrafını Armağan etti. Yıllar sonra annesine kavuşmanın hasretiyle yanıp tutuşan Şevket, o fotoğrafı görünce gözyaşlarına boğuldu. canlı yayında kötülük geçiren gencin umutlarının kırıldığı anlar ekran başında izleyenleri de ağlattı.

Müge Anlı ile Tatlı Misli Şevket Gül

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mustafa Sandal’dan Muharrrem İnce’ye toplumsal medyadan ince gönderme! “Taklitlerden sakınınız”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir