Özcan Deniz ve Samar Dadgar apar topar evlenmişlerdi! Bebek haberinin içyüzü başka çıktı

Sağlık Şub 27, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Bebek bekledikleri tez edilen çift hakkındaki gerçek ortaya çıktı.

2019 yılında Feyza Aktan ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan şarkıcı Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in velayeti için tekraren Defa eski eşiyle karşı karşıya gelmişti. Problemli süreçlerin ardından mutluluğu İranlı modacı Samar Dadgar‘da bulan Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz‘in karşı olmasına Karşın Dadgar ile geçtiğimiz haftalarda nikah masasına oturdu.

Özcan Deniz

İki yıllık birlikteliklerini nikah masasına taşıyan Ünlü çiftin bebek beklediklerine yönelik haberler gündemi sallamıştı. Savları reddeden Dadgar’ın sahiden bebek sevinci yaşadığı fakat kendisinin değil ablasının Hamile olduğu ortaya çıktı. Ablası Sahar Dadgar’ın bebek sevincine ortak olan Samar Dadgar‘ın bu haberi Aka bir sevinçle karşıladığı öğrenildi.

Samar Dadgar

DAHA önce NELER OLDU?

Özcan Deniz ve Samar Dadgar birkaç gün Evvel balayı tatili için gittikleri Dubai dönüşü havalimanında objektiflere takıldı. Memnunlukları gözlerden kaçmayan çift, “Dostlarımız ve aile ortasında Ufak bir Merasim tercih ettik. Teşekkür ederiz uygun dilekleriniz için” diyerek muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. 

Samar Dadgar ve Özcan Deniz

Annesinin onayını almadan evlenen Özcan Deniz, ailesiyle ilgili gelen soruları ise “Ailevi sıkıntılarımız aile ortasında kalıyor ve kalacaktır. Teşekkür ederiz arkadaşlar. Cumartesi gecesi sahnem Mevcut diye erken döndük” şeklinde birkaç cümleyle geçiştirdi. 

Özcan Denizden Ebeveyn açıklaması

İstanbul’a döner dönmez Kuruçeşme’de düğün yapmaya hazırlanan ikili Bakış değdi. Tatil dönüşü rahatsızlanan taze gelin Samar Dadgar’ın hastalığı düğüne Mani oldu. 

Samar Dadgar

ÖZCAN DENİZ’İN ANNESİ DÜĞÜNE GELMEDİ

20 Ocak’ta sürpriz bir halde Samar Dadgar ile nikah masasına oturan Deniz’in Zekeriyaköy’deki meskeninde gerçekleşen merasime annesinin gelmediği ortaya çıktı. 

Özcan Deniz evlendi

Oğlunun Dadgar’la olmasını istemeyen Kadriye Deniz, daha önce “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna “Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir Tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. ancak illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu türlü konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. lakin istemiyorum” demişti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar evlendi

ÖZCAN DENİZ VE SAMAR DADGAR’IN NİKAHINDAN KARELER ORTAYA ÇIKTI

Ünlü çiftin nikahına dair merak edilen birinci manzaralar ortaya çıktı.

Samar Dadgar ve Özcan Deniz nikah pozları

Mutlulukları gözlerden kaçmayan çiftin pozları toplumsal medyada Hadise olurken Dadgar’ın her fırsatta pırlanta yüzüğünü göstermesi dikkatli gözlerden kaçmadı. 1 Milyon TL pahasındaki yüzükle daha önce Taylor Kinney Lady Gaga’ya evlenme teklifi etmişti.

Samar Dadgar pırlanta yüzüğü

GELİN VE KAYNANA ORTASINDA ÇEKİŞME OLDUĞU SAV EDİLMİŞTİ!

Ekranların fenomen programı Söylemezsem Olmaz‘ın sunucularından Seren Serengil‘in tezlerine göre Samar Dadgar, palavra söyleyerek Deniz’in Ebeveyn ve ablasını konuttan attırdı. meşhur müzikçinin annesi Kadriye Deniz‘in karşı olduğu Samar Dadgar’ın istenmeyen gelin olduğu ve meskende adeta terör estirdiği söylendi. 

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Daha öncede Özcan Deniz’in limitsiz kredi kartlarını denetimsiz bir halde kullanarak patlattığı tez edilen Dadgar hakkındaki yeni argümanlar ailede krize neden oldu.

Samar Dadgarın Özcan Denizin ailesini meskenden kovduğu sav ediliyor

Annesi ve ablasını Dagdar’dan Dolayı meskende istemediği tez edilen Deniz, ailesini yarı yolda bırakmak istemedi. Savlara nazaran; Ünlü müzikçi tahlili Zekeriyaköy’de annesi ve iki kardeşiyle Birlikte yaşayacağı butik bir site satın almakta buldu. Geniş bahçe ve havuzuyla dikkat çeken 3 katlı villalar için kesenin ağzını açan Deniz, Yekün 120 milyon TL ödedi. Hem ailesinin yaşayacağı hem de kendi yaşayacağı konutlar için tadilata başlayan Ünlü müzikçi ortada kaldı. 

Özcan Deniz annesine mesken yaptırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Beşiktaş taraftarlarından manalı hareket! Depremzede çocuklar için alana oyuncak attılar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir