Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Annesinin acı haberiyle yıkılan Yeliz Şar’dan duygusal veda!

Annesinin acı haberiyle yıkılan Yeliz Şar’dan duygusal veda!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
14 0

Oyuncu Yeliz Şar’ın annesi Şehriban Şule Şar hayatını kaybetti. Şar, Istırap haberi toplumsal medya hesabından duyurmuştu. Annesini toprağa veren Yeliz Şar, Şehriban Şule Şar’a toplumsal medya hesabından paylaştığı duygusal bir notla veda etti.

Oyuncu Yeliz Şar’ın annesi Şehriban Şule Şar hayatını yitirdi. Toplumsal medya hesabından acısını paylaşan oyuncu “Canım tek annemi, hayatım birtanemi kaybettik” diyerek sevenlerinden dua istemiş

Kalp Gözü, Yaprak Dökümü, Çocukluk Günleri, Sudan Sebepler, İşler Güçler, Dürüyenin Güğümleri ve öğrenci İşleri üzere birçok projede yer Meydan başarılı oyuncu Yeliz Şar’ın annesi hayatını yitirdi.

CENAZEDE AYAKTA DURMAKTA ZAHMET ÇEKTİ!

Elinde “Kızın…” yazılı orkide çiçekleri tabutun başına bırakan Yeliz Şar, tabuta sarılarak uzun müddet gözyaşı dökmüştü. Cami avlusunda taziyeleri kabul eden Şar, ayakta durmakta zahmet çekmişti.

Ünlü oyuncu, “Daha Evvel denetime götürmek istedim, kabul etmedi. 3 Kez kalbini çalıştırdılar, dayanamadı. Organları iflas etti” demişti.

DUYGUSAL MESAJ

Annesini toprağa veren Yeliz Şar, Şehriban Şule Şar’a toplumsal medya hesabından paylaştığı şu duygusal sözlerle veda etti:

Annem… Dostum, sırdaşım, yol gösterenim, ardımdaki koca dağım… Seni kaybetmenin acısı tarifsiz… Bundan sonra ne olacak, nasıl gidecek bu hayat bilmiyorum. Bana tarifsiz bir sevgi yaşattığın için sana Ebedi teşekkür ederim. tekrar dünyaya gelsem Tekrar senin kızın olmak isterim. Sözlerim yetersiz, hislerim tarifsiz. Ne desem boş zira Geri dönüşü olmayan bir gerçekle babamla beni bırakıp, gittiniz. Yattığın yer incitmesin, huzur içinde uyu meleğim. çok şey yazmak, söylemek istiyorum ancak seni uğurlarken söyledim ve her gün de tekrar ederek söylüyorum; beni gördüğünüze inanıyorum. Babamla buluştun, parıltılar içinde uyuyun lakin ben 5 Yıl Evvel yarım kalmışken artık her şeyimi kaybettim. Bana sorardın; ‘Öbür dünyada seni bulabilecek miyim?’ diye. ‘Düşünüyorum’ sıkıntının, elbette bir gün buluşacağız anneciğim. Seni Fazla seviyorum, çok…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir