Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından hiç görülmemiş kareler! Mutluluklarına yorum yağdı

Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından hiç görülmemiş kareler! Mutluluklarına yorum yağdı

admin admin - - 6 dk okuma süresi
30 0

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu sav edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz ve Dadgar’ın nikahından kareler aylar sonra toplumsal medyaya damga vurdu.

2019 yılında Feyza Aktan ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan şarkıcı Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in velayeti için tekraren Sefer eski eşiyle karşı karşıya gelmişti. Sorunlu süreçlerin ardından mutluluğu İranlı modacı Samar Dadgar‘da bulan Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz‘in karşı olmasına Karşın Dadgar ile 20 Ocak’ta nikah masasına oturdu.

Özcan Deniz

Mutlu birlikteliklerini her fırsatta lisana getiren Ünlü çift, birkaç gün Evvel Dubai’de çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. Paylaşımlara doyamayan yeni gelin Dadgar, bu Sefer de daha Evvel hiç görülmeyen nikah karelerini takipçilerinin beğenisine sundu.

İşte o kareler:

Samar Dadgar ve Özcan Deniz nikah kareleri

Samar Dadgar ve Özcan Deniz nikah kareleri

İKİLİNİN BEBEK BEKLEDİĞİ TEZ EDİLİYORDU!

İki yıllık birlikteliklerini nikah masasına taşıyan Ünlü çiftin bebek beklediklerine yönelik haberler gündemi sallamıştı. Savları reddeden Dadgar’ın hakikaten bebek sevinci yaşadığı lakin kendisinin değil ablasının Hamile olduğu ortaya çıktı. Ablası Sahar Dadgar’ın bebek sevincine ortak olan Samar Dadgar‘ın bu haberi Aka bir sevinçle karşıladığı öğrenildi.

Samar Dadgar

DAHA önce NELER OLDU?

20 Ocak’ta sürpriz bir biçimde Samar Dadgar ile nikah masasına oturan Deniz’in Zekeriyaköy’deki meskeninde gerçekleşen merasime annesinin gelmediği ortaya çıktı. 

Özcan Deniz evlendi

Oğlunun Dadgar’la olmasını istemeyen Kadriye Deniz, daha önce “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna “Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir Tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. lakin illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu türlü konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. ancak istemiyorum” demişti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar evlendi

ÖZCAN DENİZ VE SAMAR DADGAR’IN NİKAHINDAN KARELER ORTAYA ÇIKTI

Ünlü çiftin nikahına dair merak edilen birinci imajlar ortaya çıktı.

Samar Dadgar ve Özcan Deniz nikah pozları

Mutlulukları gözlerden kaçmayan çiftin pozları toplumsal medyada Hadise olurken Dadgar’ın her fırsatta pırlanta yüzüğünü göstermesi dikkatli gözlerden kaçmadı. 1 Milyon TL bedelindeki yüzükle daha önce Taylor Kinney Lady Gaga’ya evlenme teklifi etmişti.

Samar Dadgar pırlanta yüzüğü

GELİN VE KAYNANA ORTASINDA ÇEKİŞME OLDUĞU TEZ EDİLMİŞTİ!

Ekranların fenomen programı Söylemezsem Olmaz‘ın sunucularından Seren Serengil‘in argümanlarına göre Samar Dadgar, palavra söyleyerek Deniz’in Ebeveyn ve ablasını konuttan attırdı. meşhur müzikçinin annesi Kadriye Deniz‘in karşı olduğu Samar Dadgar’ın istenmeyen gelin olduğu ve konutta adeta terör estirdiği söylendi. 

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Daha öncede Özcan Deniz’in limitsiz kredi kartlarını denetimsiz bir halde kullanarak patlattığı tez edilen Dadgar hakkındaki yeni argümanlar ailede krize neden oldu.

Samar Dadgarın Özcan Denizin ailesini meskenden kovduğu sav ediliyor

Annesi ve ablasını Dagdar’dan Dolayı konutta istemediği tez edilen Deniz, ailesini yarı yolda bırakmak istemedi. Argümanlara nazaran; Ünlü müzikçi tahlili Zekeriyaköy’de annesi ve iki kardeşiyle Bir arada yaşayacağı butik bir site satın almakta buldu. Geniş bahçe ve havuzuyla dikkat çeken 3 katlı villalar için kesenin ağzını açan Deniz, Yekün 120 milyon TL ödedi. Hem ailesinin yaşayacağı hem de kendi yaşayacağı konutlar için tadilata başlayan Ünlü müzikçi ortada kaldı. 

Özcan Deniz annesine konut yaptırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Doğukan Manço’dan annesi Lale Manço’ya övgü dolu kelamlar: “Kim der 72…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir