Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Anne acısıyla sarsılan Ali Sürmeli uzun zaman sonra görüntülendi!

Anne acısıyla sarsılan Ali Sürmeli uzun zaman sonra görüntülendi!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
14 0

Geçtiğimiz sene annesi Akçe Sürmeli’yi kaybeden tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Sürmeli, uzun bir müddet sonra birinci kere görüntülendi. Annesinin acısıyla sarsılan Sürmeli, Kadıköy’de bir bayan ile el ele objektiflere takıldı.

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Sürmeli‘nin 82 yaşındaki annesi Akçe Sürmeli, geçtiğimiz sene Eylül ayında çocukları ve bakıcısıyla birlikte kaldığı Kocaeli‘ndeki konutunun arka bahçesinde ipe asılı halde bulunmuştu. Sürmeli’yi o halde bulan bakıcı, apar topar 112 Acil Çayır Merkezi‘ni aramış ve ihbar üzerine Hadise yerine gruplar gönderilmişti. Ama bölgeye yetişen sıhhat grupları yaptığı denetimler ile Sürmeli’nin hayatını kaybettiğini belirlemişti. Ali Sürmeli, yaptığı açıklamada annesinin kolon kanserine yakalandığını ve geçirdiği ameliyatlar sonrasında acıya dayanamadığını söylemişti. Annesinin Üzüntü vefatıyla sarsılan ünü oyuncu uzun Vakit sonra birinci Sefer görüntülendi.

Ali Sürmeli ve annesi Akçe Sürmeli

UZUN Vakit SONRA BİRİNCİ sefer GÖRÜNTÜLENDİ

2020 yılında geçirdiği beyin kanamasının akabinde geçirdiği toparlanma sürecinde annesinin mevt haberini alarak bir sefer daha sarsılan Ali Sürmeli, uzun bir ortadan sonra birinci Sefer objektiflere takıldı. Kadıköy‘de spor kıyafetiyle dikkat çeken 64 yaşındaki oyuncunun köpeğini gezdirdiği görülürken yanındaki gizemli bayan da merak konusu oldu. Parkta el ele dolaşan ikilinin bir mühlet dolaştıktan sonra gözlerden kaybolduğu görüldü.

Ali Sürmeli

Ali Sürmeli birinci Defa görüntülendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kayahan’ın kızı Beste Açar’dan şaşırtan uzaylı açıklaması: “12-13 yaşlarındayken…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir