Tag

Ağrı

Osteoid Osteoma tümörü belirtileri nelerdir? Ahmet Kural’ın yakalandığı Osteoid hastalığı nedir

Osteoid ostemeoma bir çeşit kemik tümörü rahatsızlığıdır. meşhur İsim Ahmet Kural’ın ameliyat olmasından sonra merak konusu olan Osteoid ostemeoma arama motorunda aratılmaya başladı. Pekala, Osteoid nedir? Osteoid Osteoma tümörü belirtileri nelerdir? İşte Ahmet Kural’ın geçirdiği rahatsızlık hakkında ayrıntılar…

Dizlerden neden çıtlama sesi gelir? Dizlerden gelen bu sese dikkat!

Yürüdüğünüz ya da devinim ettiğiniz esnada dizinizden gelen çıtırtı sesi herkesi huzursuz etmiştir. Krepitus olarak isimlendirilen bu durum ağrı, şişlik üzere durumları beraberinde getirmiyorsa Özel bir tedaviye gerek yoktur. Lakin zıt bir durum yaşıyorsanız dizinizden gelen bu sese dikkat edin.

Dizlerden neden çıtlama sesi gelir? Dizlerden gelen bu sese dikkat!

Sağlık Oca 26, 2023 Yorum Yok

Yürüdüğünüz ya da devinim ettiğiniz esnada dizinizden gelen çıtırtı sesi herkesi huzursuz etmiştir. Krepitus olarak isimlendirilen bu durum ağrı, şişlik üzere durumları beraberinde getirmiyorsa Özel bir tedaviye gerek yoktur. Fakat aykırı bir durum yaşıyorsanız dizinizden gelen bu sese dikkat edin.

Parol nedir ve ne için kullanılır? Parol’un yan etkisi var mı? Parol 2023 fiyatı

Genel Oca 18, 2023 Yorum Yok

Ateşi yükselen vatandaşlar kendileri için yahut ateşi yükselen yakınları için tedavi tekniği olarak ilaçlara başvuruyor. Bilhassa koronavirüs geçirenlerin kullandıkları Parol ilacı hakkında merak edilen soruları yanıtladık.

Calgel Jel ne işe yarar ve fiyatı nedir? Calgel kremin kullanımı!

Genel Oca 13, 2023 Yorum Yok

Diş çıkarma ağrılarında ve diş etine bağlı ortaya çıkan rahatsızlıkları gidermek için uzman tabiplerin önerdiği Calgel Jel daha birçok yararları bulunuyor. Lakin nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız kesinlikle hazırladığımız yazıyı inceleyebilirsiniz.

Kalpte bir sorun olduğunu nasıl anlarız? Kalbin bittiğini gösteren bu belirtilere dikkat

Kalp hastalığı, kalpte oluşan Birden rahatsızlıklar nedeniyle kalbi etkileyen rastgele bir bozukluğun meydana gelme durumudur. Dünyanın en Fazla korkulan ve huzursuz eden kalp hastalığı tıpkı vakitte ölümlerin en Aka nedenlerinden biridir. Pekala sonucunun mevte götürdüğü kalp hastalığını evvelden Sorun olduğunu nasıl anlarız? İşte kalbin bittiğini gösteren bu tehlikelere dikkat…

Farenjit bulaşıcı mı? Farenjit nasıl geçer? Sirke farenjite iyi gelir mi?

Farenjit, yutak ve boğazda oluşan iltihaplanmaya verilen bir çeşit hastalıktır. nihayet devirlerde hava kaidelerinin değişmesi ve oluşan salgınlar, farenjit hastalığını tetiklemektedir. Günlük Ömür standartlarını etkileyen ve öksürük yapan farenjit vatandaşlar tarafından nihayet vakitlerde sıkça aratılmaya başlandı. Pekala Farenjit nasıl geçer, Sirke farenjite âlâ gelir mi?

Topuk dikeninin belirtileri nelerdir? Topuk dikeni tedavisi nasıl yapılır?

Bayanlarda daha sık rastlanan topuk dikeni hakkında merak ettiklerinizi sizler için araştırdık. Hayat kalitesini berbat etkileyen topuk dikeni …