Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Ağrı

Ağrı

Anne Sağlığı

Osteoid Osteoma tümörü belirtileri nelerdir? Ahmet Kural’ın yakalandığı Osteoid hastalığı nedir

admin
0 74

Osteoid ostemeoma bir çeşit kemik tümörü rahatsızlığıdır. meşhur İsim Ahmet Kural’ın ameliyat olmasından sonra merak konusu olan Osteoid ostemeoma arama motorunda aratılmaya başladı. Pekala, Osteoid nedir? Osteoid Osteoma tümörü belirtileri nelerdir? İşte Ahmet Kural’ın geçirdiği rahatsızlık hakkında ayrıntılar…

Anne Sağlığı

Dizlerden neden çıtlama sesi gelir? Dizlerden gelen bu sese dikkat!

admin
0 57

Yürüdüğünüz ya da devinim ettiğiniz esnada dizinizden gelen çıtırtı sesi herkesi huzursuz etmiştir. Krepitus olarak isimlendirilen bu durum ağrı, şişlik üzere durumları beraberinde getirmiyorsa Özel bir tedaviye gerek yoktur. Lakin zıt bir durum yaşıyorsanız dizinizden gelen bu sese dikkat edin.

Sağlık

Dizlerden neden çıtlama sesi gelir? Dizlerden gelen bu sese dikkat!

admin
0 38

Yürüdüğünüz ya da devinim ettiğiniz esnada dizinizden gelen çıtırtı sesi herkesi huzursuz etmiştir. Krepitus olarak isimlendirilen bu durum ağrı, şişlik üzere durumları beraberinde getirmiyorsa Özel bir tedaviye gerek yoktur. Fakat aykırı bir durum yaşıyorsanız dizinizden gelen bu sese dikkat edin.

Genel

Parol nedir ve ne için kullanılır? Parol’un yan etkisi var mı? Parol 2023 fiyatı

admin
0 45

Ateşi yükselen vatandaşlar kendileri için yahut ateşi yükselen yakınları için tedavi tekniği olarak ilaçlara başvuruyor. Bilhassa koronavirüs geçirenlerin kullandıkları Parol ilacı hakkında merak edilen soruları yanıtladık.

Genel

Calgel Jel ne işe yarar ve fiyatı nedir? Calgel kremin kullanımı!

admin
0 36

Diş çıkarma ağrılarında ve diş etine bağlı ortaya çıkan rahatsızlıkları gidermek için uzman tabiplerin önerdiği Calgel Jel daha birçok yararları bulunuyor. Lakin nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız kesinlikle hazırladığımız yazıyı inceleyebilirsiniz.

Anne Sağlığı

Kalpte bir sorun olduğunu nasıl anlarız? Kalbin bittiğini gösteren bu belirtilere dikkat

admin
0 65

Kalp hastalığı, kalpte oluşan Birden rahatsızlıklar nedeniyle kalbi etkileyen rastgele bir bozukluğun meydana gelme durumudur. Dünyanın en Fazla korkulan ve huzursuz eden kalp hastalığı tıpkı vakitte ölümlerin en Aka nedenlerinden biridir. Pekala sonucunun mevte götürdüğü kalp hastalığını evvelden Sorun olduğunu nasıl anlarız? İşte kalbin bittiğini gösteren bu tehlikelere dikkat…