Asmalı Konak’ın Zeynep’i Eylen Yıldız’dan üzen haber! Apar topar ameliyata alındı

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Bir periyodun unutulmaz dizileri ortasında yer Meydan Asmalı Konak’ta Zeynep karakterine hayat veren oyuncu aksiyon Yıldız’dan sevenlerini üzen haber geldi. Yıldız, yaşadığı sıhhat problemleriyle apar topar ameliyata alındı. İşte nihayet sıhhat durumu…

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’in başrolde yer aldığı ‘Asmalı Konak’ dizisinde hayat verdiği ‘Zeynep Karadağ’ karakteriyle Aka bir muvaffakiyet yakalayan yıldızı aksiyon Yıldız, yaşadığı sıhhat sıkıntıları apar topar ameliyat masasına yattığı öğrenildi.

SAĞLIK DURUMUNU TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDU

Ameliyat öncesi hastane odasında çekilen bir kareyi Instagram’da paylaşan Yıldız, ”Bu fotoğraf geçtiğimiz perşembe gününden. Geçen hafta bu saatlerde uzun bir ameliyattan şimdi çıkmış ve ağır bakımda yatıyordum. Aslında azıcık da olsa içinde acı olan anıları paylaşmayı sevmiyorum lakin bu fotoğrafı, şahsî tarihimin en güçlü virajını -umuyorum ki geride kaldı- ne kadar rahat atlattığımın gururu ile paylaşıyorum’‘ sözlerini kullandı.

”AKCİĞERİMDE UYGUN HUYLU KİST TESPİT EDİLDİ”

Yaşadığı sıhhat problemlerinden bahseden aksiyon Yıldız, şu tabirleri kullandı:

Son iki yılda, aralıklarla atlattığım iki kovid olayından sonra, bir türlü toparlayamadım. Sıhhatime hayli güvenen ben, yaşadıklarıma bir türlü mana veremiyordum. Daimi rahatsızlanmaya başlamıştım. sıhhat taramasında, sağ akciğerimde doğuştan olan ve bu nihayet yıllardaki enfeksiyonlar ile etkinleşen düzgün huylu bir kist bulgulandı. Ve kurul süratlice ameliyat kararı aldı. Hakikaten hayatımın şokuna uğradım.

”İNSAN BU TÜRLÜ DURUMLARDA HAYATININ Z RAPORUNU ÇIKARIYOR”

Ünlü oyuncu, ”Tuhaf günlerdi. Bir anda kendimi ailemin, dostlarımın, sevgisiyle çevrelenmiş buldum. Sarıp sarmaladılar, yedirip gezdirdiler, söylemesi ayıp armağanlara boğdular.

Şımardım, Mesut oldum. Çokça düşündüm, sorguladım. İnsan ister istemez bu türlü durumlarda hayatının bir Z raporunu çıkarıyor. Kim hayatının neresinde, nasıl duruyor? Ne alıyor? Ne veriyor?

Vermek kadar almanın da tadını belkide hayatımda birinci Defa bu süreçte kavradım. Kendime yaptığım ne kadar Gereksiz baskı varsa hepsi boşa çıktı.

Sevmekten, sevilmekten ayrıca da ulvi bir mana bulamadım. Yanımda olanlar kendini biliyor. Onlarla artık öteki, lezzetli bir boyuta geçti dostluğumuz. Artık artık nekahati atlattım. Kısım iki. İstediğim yerden, istediğim biçimde, kendi şiirimi yazarak” açıklamasında bulundu

ÜNLÜLERDEN PEŞ PEŞE GEÇMİŞ OLSUN İLETİLERİ YAĞDI!

Eylem Yıldız’ın paylaşımına ortalarında Bennu Yıldırımlar, Şenay Gürler, Başak Sayan, Nazlı Bulum üzere meslektaşlarının da bulunduğu Ünlü isimden ve takipçilerinden ‘geçmiş olsun’ yorumları geldi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir