Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. 22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler ölüm haberini duyurdu!

22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler ölüm haberini duyurdu!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
13 0

22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler mevt haberini toplumsal medya hesabı üzerinden duyurdu. Bayrama buruk geçiren oyuncu Zülal Güler, “Ben bugün canımı, canımın en içini kaybettim” dedi.

2013 yılında rol aldığı Çınar dizisi ile oyunculuk mesleğine başlayan 22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler, yaşadığı Üzüntü kaybı sevenleri ile paylaştı. Ebeveyn acısı ile sarsılan genç oyuncunun paylaşımından sonra toplumsal medya hesabı üzerinden birçok takviye bildirileri geldi.

Sude Zülal Güler VE ANNESİ

İsimsizler, Süper Yüzyıl Kösem üzere dev projelerde yer Meydan ve nihayet olarak Tozlu Yaka dizisi ile ekranlara gelen Ünlü oyuncu, annesinin mevt haberi ile bayramı buruk geçirdi. Toplumsal medya hesabında yazdığı yazıyla herkesi duygulandıran Güler, “Sana nasıl veda edilir bilmiyorum.” dedi.

Sude Zülal GülerİN ANNESİ

“SENİ ALLAH’A EMANET ETTİK”

Sude Zülal Güler “Benim bebeğim, benim hoş kalplim, benim hoş annem, en yeterli arkadaşım, sana nasıl veda edilir bilmiyorum, lakin bunun bir veda olmadığını da biliyorum, sana o kadar Fazla şey söylemek istiyorum ki, dünyanın en düzgün annesi… Seni Fazla seviyorum, en Fazla da senin için her şeyin Fazla hoş olacağına Laf veriyorum. Artık Fazla hoş bir yerdesin, seni hoş Allah’ıma emanet ettik, cennetinde huzur bul annem” kelamlarını Instagram hesabından paylaştı.

CENAZE AYRINTILARINI PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu annesinin cenaze ayrıntılarını toplumsal medya hesabı üzerinden duyurdu. Güler’in annesinin cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeniköy Yeni Camii’nden kalkacak, Yeniköy aile kabristanlığına defnedilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Tesettüre giren popstar yarışmacısı hasret Osma’dan eli öpülesi hareket! Ebeveyn ve babasını…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir