Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

Emine Erdoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı! “Milletimizin ve İslam âleminin…”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
13 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan Bayramını toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kutladı. “Hatırlanmayı, tebessümü, beğenilen sohbeti bekleyen yüreklere arkadaş elimizi uzatmaya devam edelim” sözlerine yer veren Emine Erdoğan, yazmış olduğu bayram bildirisi ile dikkat çekti.

Ramazan Bayramı’nı kutlamayı ihmal etmeyen Emine Erdoğan, Twitter hesabından bayram iletisi yayınladı. Erdoğan, “Özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramı’na kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz.” cümlesiyle milletin ve İslam aleminin bayramını kutlama etti. İletisinde depremzedeleri de unutmayan Emine Erdoğan, “Depremde yitirdiğimiz kardeşlerimize Şanlı Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır niyaz ediyorum.” dedi.

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu tabirleri kullandı:

 “Özlemle beklediğimiz #RamazanBayramı’na kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Bu bayram, gönüller yapmak, eksiği tamamlamak, azı çoğaltmak için bir milat olsun. Hatırlanmayı, tebessümü, güzel sohbeti bekleyen yüreklere arkadaş elimizi uzatmaya devam edelim.  Milletimizin ve İslam âleminin bayramını kutlama ediyor, Mesut ve huzurlu bir bayram geçirmeyi diliyorum. Sarsıntıda yitirdiğimiz kardeşlerimize Büyük Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır niyaz ediyorum.” 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir