Efsane Kasım’da alınması gereken güzellik ürünleri

Genel Kas 21, 2022 Yorum Yok

Koca bir yılı daha bitirirken, yeni Yıl ile birçok esere artırım istikbal korkusu ve paniği yaşamaya başladık. Bu kasım indirimleri herkese alması gerekenleri daha Müsait fiyata getirebilecekleri bir fırsat sunuyor. Bugünkü yazımızda “Efsane Kasım”da alınması gereken hoşluk eserlerini bulabilirsiniz.

Tüm yılın en avantajlı periyodu Son geldi. Kasım ayı “Efsane Kasım” adıyla anılan ve pek Fazla eserde o güne kadar görülmemiş indirimlerin uygulandığı bir devir. Gereksiniminiz olan pek Fazla eserde görülmemiş kampanyaların yapıldığı kasım ayı indirimleri ile pek Fazla eseri bütçenize Müsait bir formda satın alabilirsiniz. Tüm dünyada elektronikten giysiye kadar aklınıza istikbal pek Fazla kategoride binlerce eserin birebir anda muhakkak bir müddetle indirime girdiğini düşünmek bile epeyce heyecan verici. bütün dünyanın Tüm bir Yıl boyunca beklediği kasım ayı indirimlerinde aylardır beklediğiniz hoşluk eserleri de Aka bir avantaja dönüşüyor. Bu ayda almak istediğiniz hoşluk ve bakım eserlerine kesinlikle fırsat vermelisiniz. Pekala Kasım ayı indirimlerinden hangi hoşluk ve Cilt bakım eserleri alınmalıdır?

  • 1- FOREO ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası %40 indirim / 2.554,30 TL

FOREO’da Efsane Kasım’a Özel %40’a varan indirimler bulunuyor. Normal fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen FOREO ISSA ™️ 3 hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi lisan ve yanak bölgelerini tesirli ve nazik bir biçimde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Manuel diş fırçaları ise uzun müddettir kullanılıyor. Uyarıcı ses ve titreşimlere sahip olmadıkları için yanak içleri ve diş etlerine uygulanan yanlış baskı nedeniyle kanamalara hatta Aleni yaralara neden olabiliyor.  

FOREO ​ISSA™️ 3  patentli Sonik Titreşim teknolojisiyle güçlendirilmiş, Biricik bir USB şarjı ile 365 güne kadar dayanarak vakitten, güçten ve Daimi şarj etme zahmetinden tasarruf etmenizi sağlar. Eserle ilgili ayrıntılı bilgi için kesinlikle tıklayın:

  • 2- Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör / Epilasyon 10054674 /  2,899 TL

Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör aleti kasım ayı indirimlerinde %30’a kadar varan bir fırsat sunuyor. ylerin yoğunluğu şahıstan bireye nazaran değişse de herkeste bulunur ve beşerler tarafından pek sevilmez. Tüylerin çıktığı kısımlar cinsiyete nazaran farklılık gösterse de, bedenin pek Fazla yerinde varlıklarını sürdürürler. Tüyler, alındıktan aşikâr bir Vakit sonra tekrar çıkar. 

  • 3- Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici 8819101600 / 424,00 TL

Saçlarınız Biçim almakta inatçıysa çoklukla en âlâ saç şekillendirici makineler tavsiye ediilir lakin bu makinelerin hepsi size Müsait olmayabilir.  Hayatınızı kolaylaştıracak ve süratlice hazırlanmanızı sağlayacak en düzgün saç şekillendirici Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici kasım ayı indirimlerinde kesinlikle almanız gerekenler ortasında. Grundig Botanika İyonik Saç Düzleştirici, sizi vakit kaybından kurtaracak pratik, kablosuz saç düzleştiricileri ortasında yer alıyor. Lavanta yağlı seramik kaplamadan üretilen düzleştirici, uygulama sırasında saça nemini kaybettirmeden pürüzsüz bir Görüntü ortaya çıkarıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir