Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Zuhal Topal’dan kötü haber! Hastane odasından paylaştı

Zuhal Topal’dan kötü haber! Hastane odasından paylaştı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
13 0

Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapan sevilen İsim Zuhal Topal’dan hayranlarını üzen haber geldi. Topal, Kötü haberi hastane odasından paylaştı.

Sunduğu Yemekteyiz programıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ünlü sunucu ve oyuncu bayramda yaptığı paylaşımla sevenlerini korkuttu. Kahramanmaraş 10 vilayetimizde meydana gelen zelzele felaketinde yakınlarını kaybeden sunucu hastalandığını duyurdu.

HASTANE ODASINDAN PAYLAŞTI!

Topal, yaptığı paylaşıma “Bayram iletilerinize yanıt veremedim, bu bayramı da bu türlü geçirmek kısmetmiş. Herkese sağlıklı, memnun, huzurlu ailesiyle Bir arada birçok bayramlar dilerim” notunu düştü.

Zuhal Topal hastaneye kaldırıldı

SOSYAL MEDYADAN İLETİ YAĞDI!

Sevilen sunucunun hasta olduğunu haberini Meydan birçok şahıs geçmiş olsun bildirisinde bulundu. Birçok toplumsal medya kullanıcısı; “Acil şifalar Zuhal hanım!, “Allah acil şifalar versin inşallah yeterli bayramlar Bakış nazar” , “Rabbim acil şifalar versin inşallah Tez vakitte sıhhatinize kavuşmanız dileğiyle şimdiden gönlümün sultanı “, “Rabbim şifalar versin inşallah Zuhal hanım âlâ bayramlar diliyorum Ailenize size sevgiler hürmetler sunuyorum”, “Rabbim acil şifalar versin” yorumunda bulundu.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir