Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ramazan Bayramı’nda ünlü çifte büyük şok! Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay dolandırıldı

Ramazan Bayramı’nda ünlü çifte büyük şok! Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay dolandırıldı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
14 0

Ünlü oyuncu Yıldız Çayır Atiksoy ve Berk Oktay çifti, Ramazan Bayramı’nı Sapanca’daki bungalov meskenlerinde geçirmek istediler. Rezervasyon yaptıran Ünlü çift, tatil yerine gittiklerinde beklenmedik bir durumla karşılaştılar. Dolandırıldıklarını anlayan çift, Gerekli yasal süreci başlattılar.

Geçtiğimiz Yıl Şubat ayında nikah masasına oturan oyuncu Yıldız Çayır Atiksoy ve Berk Oktay çifti, Ramazan Bayramı tatillerini Sapanca’daki bungalov meskenlerinde geçirmek istediler. Internet üzerinden rezervasyon yaptıran çift, verilen adrese gittiklerinde hayatının şokunu yaşadılar.

Yıldız Çayır Atiksoy ve Berk Oktay

ÜNLÜ İKİLİ BÜYÜK ŞOK

Baş başa geçirmek istedikleri bayram tatilinde hayatının şokunu yaşayan Yıldız Çayır Atiksoy ve Berk Oktay çifti, Sapancalux Bungalov Meskenler ismi verilen ilandan rezervasyon yaptırdı. Konaklama fiyatının yarısı olan 6 bin lirayı da peşin olarak banka hesabına yollayan çift, adrese gittikleri yerde bungalov ve bir yetkili göremeyince dolandırıldıklarını anladılar.  Öte yandan Ünlü çiftin hususla ilgili Gerekli yasal süreç başlatacağı öğrenildi.

Yıldız Çayır Atiksoy ve Berk Oktay

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

68 yaşında olan Celal Şengör’den üzen haber! Hasta yatağından paylaştı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir