Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

Sağlık Mar 03, 2023 Yorum Yok

Sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, toplumsal medyadan kendisine gelen iletilere reaksiyonsuz kalamadı. Takipçilerin “nerelerdesin?” sorularına toplu bir karşılık veren Bastık “bir yere gitmedim buradayım” dedi.

Kahramanmaraş‘ta meydana gelen ve 11 ilde Aka yıkımlara Sebep olan sarsıntıların akabinde toplumsal medya paylaşımlarına kısa bir Uzaklık veren Ünlü müzikçi Zeynep Bastık‘a hayranlarından bildiri yağdı. Meydana gelen zelzelede yıkıntı altında kalan ve enkazdan çıkarken Zeynep Bastık‘ın müziğini dinlemek isteyen Ayfer ismindeki Ufak hayranının bu isteğine kayıtsız kalamayan Bastık, Ayfer’in ve kız kardeşinin eğitim hayatları boyunca her Vakit destekçileri olacağını söylemişti. Ayfer ile kardeşine ulaştığı ve onlara moral verdiği bilinen müzikçi, uzun müddettir toplumsal medya hesabı üzerinden rastgele bir paylaşım yapmadığı için hayranları tarafından Fazla sayıda ileti aldı. Bu iletilere reaksiyonsuz kalmayan müzikçi, takipçilerine toplu bir halde yanıt verdi.

Zeynep Bastık

“BİR YERE GİTMEDİM BURADAYIM…”

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Ünlü müzikçi kendisine gelen mesajlara “Yüzünü görelim, seni özledik diyorsunuz. Ben de sizi Fazla özledim. lakin geçirdiğimiz bu Kötü vakitlerden ötürü, mentalimi toparlamakta herkes üzere zahmet çektim, çekiyorum. Hepimiz süreci kendimizce atlatmaya çalışıyoruz lakin unutmuyoruz, unutmayacağız. Yalnızca yollar arıyoruz uygunlaşmak için… Hepimizin kalbi paramparça, zihni bulanık, biliyorum. Birbirimizi sarıp, sarmalamaya gereksinimimiz Mevcut en Fazla da bunu biliyorum. Sevgiye muhtaçlığımız var. Göz göze şifalanmaya gereksinimimiz var. Ben de kendimce buna hazırlanıyorum. Bir yere gitmedim, buralardayım. Biraz kabuğuma çekildim yalnızca. En kısa vakitte hoşluklarla sarılacağız birbirimize.” tabirlerini kullanarak toplu bir yanıt verdi.

Zeynep Bastık paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Volkan Demirel kelamlarıyla yürekleri yaktı! “Hatay’da 100 kişiyi tanıyorsam yarısını kaybettim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir