Yusuf Güney’den Binali Yıldırım’a dayanak mesajı!

Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Halk ortasından sevilen müzikçilerden biri olan Yusuf Güney, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla helal olsun dedirtti. Seçim sonuçları sonrasında Binali Yıldırım ile bir arada çekildiği fotoğrafı paylaşıp takviye bildirisinde bulunan Yusuf Güney, kullandığı sözlerle halkın takdirini kazandı. İşte Yusuf Güney’den Bina Yıldırım paylaşımı…

Açıklanan İstanbul seçim sonuçlarından elde edilen bilgilere nazaran, AK Parti adayı Binali Yıldırım yüzde 45,09 oy alırken, CHP adayı Ekrem İmamoğlu yüzde 54,03 oy alarak İBB lideri seçildi. 4 milyon 698 bin 782 seçmenin oyu İmamoğlu’na giderken, 3 milyon 921 bin 201 seçmen oyunu Binali Yıldırım’a verdi. İstanbul Belediye Liderinin Ekrem İmamoğlu’nun seçilmesiyle kendi sloganları olan ‘Her şey çok hoş olacak’ cümleleri havada uçuştu.

Sosyal medyada İmamoğlu’nun kazanması ile birtakım kesim kutlama yaparken, Binali Yıldırım için gelen takviye iletilerinin sayısı bir epey fazlaydı. Dayanak iletilerinin içinde başta Yusuf Güney olmak üzere öteki ünlü isimlerde paylaşımda bulunarak düzgün günde makus günde Binali Yıldırım’ın yanında olduğunu belirtti.

Son vakitlerde en çok konuşulan isimlerden biri olan Yusuf Güney, Instagram hesabında şöyle bir paylaşımda bulundu:

”Tek gayesi hizmet olan ! Hürmetini, terbiyesini, uslubunu , duruşunu Çizgisini bozmayan Syn Binali YILDIRIM Siz hiçbir vakit makam mevkici olmadınız nerede olsa halkınız için Misyona hazırsınız ve Bizlerde her daim sizlerin yanınızdayız .. Bana ister yalaka deyin ister yandaş Duruşumu çizgimi hiçbir vakit bozmiyacagım .. Hürmetler dilerim”

TUĞBA EKİNCİ: YAŞAMADAN GÖREMEYECEKLER!

Şarkıcı Tuğba Ekinci ise toplumsal medya hesabında, ”Kaybedersek de İstanbul’u koca yürekli cumhurbaşkanım @rterdogan üzülme sen destan yazdın. Babadan anadan varlıklı değildin sıfırdan önder olmuş büyük bir fertsin. Halkın sevgisini kazanmışsın epey yıl kimse bu ülkenin meselelerini senin partin üzere tek tabanca çözemez .Reis olmak bu türlü bir şeydir. Yaşamadan göremeyecekler anlamadılar kalbini ferah tut . Allah hayra getirsin ben hiç beğenmiyorum bu gidişatı durumu” yayınladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir